Zážitek pro hráče CityTab Vision 7i, tablet Colorovo

(Inzerce) CityTab Vision 7i, nejnovější tablet Colorovo, určitě potěší každého, kdo miluje multimédia a hry.
Zážitek pro hráče CityTab Vision 7i, tablet Colorovo

CityTab Vision 7i, nejnovější tablet Colorovo, určitě potěší každého, kdo miluje multimédia a hry. Toto kompaktní zařízení je vybaveno procesorem Intel Atom Z2520 a 2 GB paměti RAM, je to výkonné zařízení, které splňuje požadavky i nejnáročnějších nadšenců pro Android.

Elegantní a štíhlý, jeho hardwarová konfigurace umožňuje hrát jakýkoliv z posledních herních titulů. Už nemusíte obětovat 3D grafický detail, abyste postoupili do další fáze hry. Editace obrázků a jednoduchých videí nepředstavuje problém pro CityTab Vision 7i.

"Použili jsme Intel technologii a podpořili ji 2 GB paměti RAM, aby bylo zajištěno, že i ty nejnáročnější aplikace poběží plynule. Taková konfigurace hardware není standardem mezi dnešními tablety a doufáme, že herní a multimediální fanoušci toto ocení," řekl Paweł Małecki, manažer Colorovo Business Unit.

Klepněte pro větší obrázek

CityTab Vision 7i je dodáván s 8 GB vestavěné flash paměti, která může být rozšířena až na 32 GB pomocí SD karty. Obrazovka tabletu využívá technologii IPS pro zajištění živé reprodukce barev, vysoký kontrast a dobrou kvalitu zobrazení, i když se díváte na obrazovku z velkého pozorovacího úhlu.

V souladu s cenovou politikou Colorovo bude nový tablet vyhovovat každému rozpočtu. Doporučená maloobchodní cena CityTab Vision 7i je PLN 299.

Produkty Colorovo jsou k dispozici v distribuční síti ABC Data, ale i také u našich VIP partnerů Internet Mall a.s., T.S. Bohemia a.s. a CZC.cz. Ostatní partneři jsou zveřejněni na www.colorovo.cz v sekci „Kde nakupovat“.

Colorovo je značka spotřební elektroniky, spotřebního materiálu a počítačových doplňků. Nabízí tři řady moderních a efektivních Colorovo CityTab tabletů (Lite, Vision a Supreme), jejichž cílem je uspokojit potřeby různých skupin uživatelů, CityTone smartphony, přenosné PowerBox baterie pro mobilní zařízení, dále inkousty a tonery do tiskáren, fotografický papír, a čistící příslušenství pro počítače a mobilní zařízení.

Technická specifikace

Název: CityTab Vision 7i
OS Android 4.2
Velikost 7”
Display 1024 x 768 IPS
Procesor 1.2 GHz Intel Atom Z2520 processor
RAM 2GB
FLASH 8GB
Kamera 3 / 2 Mpix
Wi-Fi Ano
Baterie 2800 mAh
Další článek: Facebook se pochlubil nejvýznamnějšími událostmi roku

Témata článku: Grafický detail, Kompaktní zařízení, Vision, Maloobchodní cena, Supreme, Hráč, Zážitek, Macro, Distribuční síť, Spotřební materiál, Cit, CZC.cz, Výkonné zařízení, Unity 3D, Hardwarová konfigurace, Tab, Tablety, Reprodukce, Herní počítače pro na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 92

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 47

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 30Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF