Skryté volby konfigurace Wordu 2000

Tajné nastavení konfigurace Wordu 2000 odkrývá plně zájmy programátorů. No ale raději to moc vážně neberte :)
Vyvolání skrytých nastavení Microsoft Wordu 2000 je poněkud komplikované: zobrazte si dialogové okno s konfigurací Wordu 2000 a proveďte měkký reset – držte klávesu Shift a stiskněte tlačítko Reset na krytu počítače. Po nastartování počítače a opravě celého disku po tomto poněkud násilném ukončení Windows opět spusťte Možnosti Wordu 2000 a stiskněte kombinaci kláves Ctrl–F13. Po stisku této nešťastné kombinace spatříte následující dialogové okno:

Všechna tato nastavení se velmi doporučuje neměnit – hrozí totiž, že by počítač mohl začít bez problémů fungovat a tato nová skutečnost by mohla citelně narušit vaši psychiku. Proto je rozhodně lepší, když zůstanete u tradiční konfigurace, na kterou jsme ostatně všichni beztak zvyklí.

Diskuze (18) Další článek: Computer 23/99

Témata článku: Windows, Microsoft, Volby, Word, Shift, WoR, Celý kryt, Reset, KonfiguraceJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály