Microsoft | Tablety | Surface

Skládací tablet Surface Neo bude až příští rok. Plánované uvedení Microsoft posunul kvůli koronaviru

V říjnu minulého roku Microsoft všechny překvapil unikátními produkty vlastní řady hardwaru Surface, konkrétně dvoudisplejovým skládacím tabletem Neo a také skládacím telefonem Android. Kvůli koronaviru se ale uvedení těchto produktů na trh jen tak nedočkáme.

Dle původních plánu měl Microsoft tablet Surface Neo dodat na konci letošního roku, kvůli koronaviru se ale dostupnost možná výrazně posune. Bez bližších specifikací by mělo být zařízení v prodeji až v příštím roce.

Microsoft Surface Neo má kromě unikátní konstrukce i speciální verzi operačního systému Windows 10X, která je optimalizovaná pro běh na podobných zařízení se dvěma displeji. Rozhraní a kompatibilita aplikací by tak měla těžit z rozdděleného prostoru pro efektivní práci a pohodlný uživatelský zážitek.

Vzhledem k tomu, že bude zařízení velmi malé a tenké, má se stát novým typem počítače, podobně jako se o to snaží třeba iPad Pro od Applu.

Diskuze (1) Další článek: Google začíná agresivněji vnucovat svůj Meet. Služba na videohovory se objevuje v postranním panelu Gmailu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,