Šikovný zápisník

Potřebujete si často zaznamenávat důležitá data a nestačí vám klasické zápisníky typu Notepad? Pak byste mohli vyzkoušet třeba freewarový KeyNote…
V takové situaci se samozřejmě můžete poohlédnout po nějakém profi programu, ale pro mnohé z nás by jistě zaskočila jeho cena, která by se jistě stěží vešla do řádů stovek Kč. Proč tedy nevyzkoušet nějaký freewarový program, který má dostatek funkcí a jistě mnoho uživatelů nezklame. Jmenuje se KeyNote a pochází od General Frenetic, Discorp.

Klepněte pro větší obrázek

Už na první pohled je ovládání a přehlednout jistou výhodou programu, protože s ním bude umět pracovat jistě každý, a i kdyby se dostal do rukou úplnému začátečníkovi, jistě by netrvalo dlouho a uměl by program používat. V tomto programu lze uložit prakticky neomezené množství poznámek, které jsou přehledné, a to hlavně díky možnosti uspořádat jednotlivá témata do stromové struktury, a to v rámci jednoho souboru. Jak uvidíte, v levé části programu lze vybrat jedním kliknutím jedno téma ze stromové struktury a ihned se dostanete k datům, která potřebujete. Pokud by uživatel programu patřil k těm více paranoidním, nebo si poznamenával opravdu důvěrná data, program poskytuje relativně slušnou možnost šifrování.

Pokud byste si chtěli program vyzkoušet, můžete ho v případě zájmu používat po neomezenou dobu. Na jeho domovských stránkách si můžete stáhnout instalační soubor tohoto pomocníka, jehož velikost je 1,57 MB.

Diskuze (17) Další článek: HP LaserJet 1005w na českém trhu

Témata článku: Levá ruka, Zápisník


Určitě si přečtěte

Temný režim a spousta vychytávek. Vyzkoušeli jsme nový macOS 10.14 Mojave

Temný režim a spousta vychytávek. Vyzkoušeli jsme nový macOS 10.14 Mojave

** Vyzkoušeli jsme veřejnou betu macOS 10.14 Mojave ** Hlavní novinkou je temný režim a velký důraz na soukromí ** Jako první beta je systém překvapivě rychlý a dobře použitelný.

Martin Miksa | 35

Cardano: kryptoměna nové generace, která se netěží, ale razí

Cardano: kryptoměna nové generace, která se netěží, ale razí

** Cardano je unikátní kryptoměna, která díky svým vlastnostem a schopnostem přitahuje pozornost ** Od Bitcoinu se zásadně liší ** Jejím smyslem není jen „koupit a prodat“, má pozoruhodné technologické možnosti

Martin Miksa | 28

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Sex a rozmnožování při mezihvězdné cestě: Kolik lidí je potřeba pro let k Proximě Centauri?

Sex a rozmnožování při mezihvězdné cestě: Kolik lidí je potřeba pro let k Proximě Centauri?

** Vědci spočítali, jak velká by musela být posádka pro vícegenerační let k nejbližší hvězdné soustavě ** Proxima Centauri se nachází 4,3 světelných let od nás ** Za současných technologií bychom k ní letěli 6300 let

Petr Kubala | 58


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak mobily určují svoji polohu?

Velký test notebooků pro studenty

Nejlepší reproduktory na párty

Služby a aplikace pro výuku angličtiny