Šikovný zápisník

Potřebujete si často zaznamenávat důležitá data a nestačí vám klasické zápisníky typu Notepad? Pak byste mohli vyzkoušet třeba freewarový KeyNote…
V takové situaci se samozřejmě můžete poohlédnout po nějakém profi programu, ale pro mnohé z nás by jistě zaskočila jeho cena, která by se jistě stěží vešla do řádů stovek Kč. Proč tedy nevyzkoušet nějaký freewarový program, který má dostatek funkcí a jistě mnoho uživatelů nezklame. Jmenuje se KeyNote a pochází od General Frenetic, Discorp.

Už na první pohled je ovládání a přehlednout jistou výhodou programu, protože s ním bude umět pracovat jistě každý, a i kdyby se dostal do rukou úplnému začátečníkovi, jistě by netrvalo dlouho a uměl by program používat. V tomto programu lze uložit prakticky neomezené množství poznámek, které jsou přehledné, a to hlavně díky možnosti uspořádat jednotlivá témata do stromové struktury, a to v rámci jednoho souboru. Jak uvidíte, v levé části programu lze vybrat jedním kliknutím jedno téma ze stromové struktury a ihned se dostanete k datům, která potřebujete. Pokud by uživatel programu patřil k těm více paranoidním, nebo si poznamenával opravdu důvěrná data, program poskytuje relativně slušnou možnost šifrování.

Pokud byste si chtěli program vyzkoušet, můžete ho v případě zájmu používat po neomezenou dobu. Na jeho domovských stránkách si můžete stáhnout instalační soubor tohoto pomocníka, jehož velikost je 1,57 MB.

Diskuze (17) Další článek: HP LaserJet 1005w na českém trhu

Témata článku: , ,