Mapy.cz | Mapy

Seznam aktualizoval offline mapy celého světa a vyfotil Brno

České Mapy.cz se v polovině prázdnin na Facebooku pochlubily s velkou aktualizací offline map celého světa, pokud tedy vyrazíte v nejbližších dnech třeba do Chorvatska, zkontrolujte, jestli vám je už mobilní aplikace nenabízí ke stažení.

Letos na jaře také automobily pořizovaly nové snímky do Panoramy – české odpovědi na Street View, který aktuálně také čerstvě fotografuje Česko. Už v červnu se dočkaly publikace některé části Prahy a okolí a nyní nás čtenáři upozorňují zase na aktualizované záběry Brna pořízené v druhé polovině května.

Diskuze (6) Další článek: Rozšíření pro Chrome budou od října více dbát na naše soukromí

Témata článku: Facebook, Seznam.cz, Mapy.cz, Mobilní aplikace, Mapy, Praha, Brno, Panorama, Česká mapa, View, SVE, Polovina prázdnin, Seznam, Chorvatsko, Mapa, Celý svět, Česká republikaVývojář objevil po 25 letech nový easter egg ve Windows 95
Markéta Mikešová
Operační systémyWindows
25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme 25 jedinečných filmů napříč žánry a historií. Nabídnou to nejzajímavější ze světové i české filmové tvorby. Je to základní výběr, který byste podle nás měli vidět, pokud chcete mít přehled o kinematografii.

Vojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět
NÁVOD: Jak spouštět Linux z USB flashdisku a k čemu je to vlastně dobré

NÁVOD: Jak spouštět Linux z USB flashdisku a k čemu je to vlastně dobré

Chtěli byste vyzkoušet Linux, ale nechce se vám nebezpečně laborovat s diskovými oddíly? Ukážeme vám, jak můžete spouštět tento alternativní operační systém z flashdisku nebo přenosného disku.

Karel Kilián
USBLinux