Šetřiče obrazovky se sportovní tematikou

Jordanův nebo Gretzkého spořič obrazovky a spousty dalších.
Adams Golf Screen Saver
Golf je prý sportem gentlemanů a výborně si při něm odpočinete procházkami v nádherné přírodě. Právě příroda je hlavním námětem desítky fotografií, které se budou zobrazovat na vašem monitoru v okamžiku nečinnosti. Aniž byste vstali ze své židle, navštívíte například hřiště Augusta National, Cypress Point nebo Royal Troon.

Nastavit si můžete prodlevu mezi jednotlivými obrázky, zapnout a vypnout zobrazování názvů jednotlivých hřišť, nebo si uložit obrázek jako pozadí desktopu.

Velikost: 1,13 MB, Freeware, Download

Cardtoons Baseball Screen Saver
Tento šetřič vám nabídne kolekci kreslených obrázků z prostředí jednoho z nejpopulárnějších amerických sportů, kterým je bezesporu baseball. V poněkud humornějším stylu se vám na 40 obrazovkách představí známí hráči, manažeři a majitelé týmů té nejelitnější světové ligy.

Nastavit můžete opět prodlevu mezi jednotlivými snímky, efekty přechodů a nadefinovat sekvenční nebo náhodné zobrazování.

Velikost: 1,39 MB, Freeware, Download

Gretzky Screen Saver
Kdo by neznal legendu americké NHL Wayna Gretzkyho. Jestliže patříte k početnému zástupu jeho fanoušků, určitě vás potěší tento šetřič, který shrnuje Gretzkyho kariéru od úplných počátků až po jeho odchod. Kromě přehrávání obrázků se můžete těšit i ze zvuků (pochopitelně máte-li zvukovou kartu).

Velikost: 749 KB, Freeware, Download

Michael Jordan "Thanks for the Memories" Screen Saver
A další legenda, tentokrát však nikoliv z ledové plochy, ale z basketbalu. Se šetřičem obrazovky Michael Jordan "Thanks for the Memories" Screen Saver si můžete zavzpomínat na jednu z největších postav tohoto sportu - Michaela Jordana. Stejně jako předcházející, je i tento šetřič opatřen pěknou zvukovou kulisou.

Velikost: 1,32 MB, Freeware, Download

Snowboard Screen Saver
Je vám horko? Pak se můžete osvěžit jízdou na snowboardu. Samozřejmě, že ne doopravdy, to byste si museli udělat výlet někam hodně na sever, ale prostřednictvím svého monitoru se můžete na chladný sníh za sportovci na jedné lyži alespoň podívat. S tímto spořičem získáte 14 obrázků a navíc i tři ukázky z CD "Hail Caesar" od Joe Dunna.

Samozřejmě nechybí nastavení časové prodlevy, přechodových efektů, přehrávání v náhodném nebo stanoveném pořadí, ani možnost uložit si jednotlivé obrázky na pracovní plochu.

Velikost: 4,18 MB, Freeware, Download

Skiing Screen Saver
Když už jsme u té zimy, podívejme se na ještě jednu lyžovačku. V neregistrované verzi, kterou si můžete vyzkoušet po dobu sedmi dní, získáte osm obrázků, které se budou promítat buď jako šetřič obrazovky (s možností definice sedmnácti přechodových efektů), nebo jako obrázek na pozadí. V druhém případě lze nastavit automatickou změnu pozadí po daném počtu hodin, dnů, týdnů....

Pokud si Skiing Screen Saver zaregistrujete, získáte přístup k další tisícovce obrázků.

Velikost: 1,06 MB, Trial verze omezená na 7 dní, Download

Surfing Screen Saver
Nezapomenu ani na ty, co nepatří k milovníkům sněhových svahů. Jestliže je vaším snem prohánět se na prkně po vlnách moře, pak právě tento šetřič je tím pravým ořechovým. Tentokrát máte možnost na sedm dnů vyzkoušet sedmero obrázků, které se mohou střídat na vašem monitoru coby spořič, nebo pozadí na desktopu. Nastavení a další možnosti jsou shodné s předcházejícím.

Po zaregistrování získáte přístup k další tisícovce obrázků s vyobrazením těch nejzajímavějších akcí ze surfového prkna.

Velikost: 1,00 MB, trial verze omezená na 7 dní, Download

Váš názor Další článek: Macintosh a fenomén MP3

Témata článku: Sport, Download, Legenda, Golf, Michael Jordan, Surfing, Baseball, Adams, Spor, Omezená možnost, Sever, Caesar, Trial, Snowboard, NHL, Obrazovka, Sporty, Michael, Prkno, Jordan, Screen, Sportovec, Augusta, August


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky