Šetřiče obrazovky se sportovní tematikou

Jordanův nebo Gretzkého spořič obrazovky a spousty dalších.
Adams Golf Screen Saver
Golf je prý sportem gentlemanů a výborně si při něm odpočinete procházkami v nádherné přírodě. Právě příroda je hlavním námětem desítky fotografií, které se budou zobrazovat na vašem monitoru v okamžiku nečinnosti. Aniž byste vstali ze své židle, navštívíte například hřiště Augusta National, Cypress Point nebo Royal Troon.

Nastavit si můžete prodlevu mezi jednotlivými obrázky, zapnout a vypnout zobrazování názvů jednotlivých hřišť, nebo si uložit obrázek jako pozadí desktopu.

Velikost: 1,13 MB, Freeware, Download

Cardtoons Baseball Screen Saver
Tento šetřič vám nabídne kolekci kreslených obrázků z prostředí jednoho z nejpopulárnějších amerických sportů, kterým je bezesporu baseball. V poněkud humornějším stylu se vám na 40 obrazovkách představí známí hráči, manažeři a majitelé týmů té nejelitnější světové ligy.

Nastavit můžete opět prodlevu mezi jednotlivými snímky, efekty přechodů a nadefinovat sekvenční nebo náhodné zobrazování.

Velikost: 1,39 MB, Freeware, Download

Gretzky Screen Saver
Kdo by neznal legendu americké NHL Wayna Gretzkyho. Jestliže patříte k početnému zástupu jeho fanoušků, určitě vás potěší tento šetřič, který shrnuje Gretzkyho kariéru od úplných počátků až po jeho odchod. Kromě přehrávání obrázků se můžete těšit i ze zvuků (pochopitelně máte-li zvukovou kartu).

Velikost: 749 KB, Freeware, Download

Michael Jordan "Thanks for the Memories" Screen Saver
A další legenda, tentokrát však nikoliv z ledové plochy, ale z basketbalu. Se šetřičem obrazovky Michael Jordan "Thanks for the Memories" Screen Saver si můžete zavzpomínat na jednu z největších postav tohoto sportu - Michaela Jordana. Stejně jako předcházející, je i tento šetřič opatřen pěknou zvukovou kulisou.

Velikost: 1,32 MB, Freeware, Download

Snowboard Screen Saver
Je vám horko? Pak se můžete osvěžit jízdou na snowboardu. Samozřejmě, že ne doopravdy, to byste si museli udělat výlet někam hodně na sever, ale prostřednictvím svého monitoru se můžete na chladný sníh za sportovci na jedné lyži alespoň podívat. S tímto spořičem získáte 14 obrázků a navíc i tři ukázky z CD "Hail Caesar" od Joe Dunna.

Samozřejmě nechybí nastavení časové prodlevy, přechodových efektů, přehrávání v náhodném nebo stanoveném pořadí, ani možnost uložit si jednotlivé obrázky na pracovní plochu.

Velikost: 4,18 MB, Freeware, Download

Skiing Screen Saver
Když už jsme u té zimy, podívejme se na ještě jednu lyžovačku. V neregistrované verzi, kterou si můžete vyzkoušet po dobu sedmi dní, získáte osm obrázků, které se budou promítat buď jako šetřič obrazovky (s možností definice sedmnácti přechodových efektů), nebo jako obrázek na pozadí. V druhém případě lze nastavit automatickou změnu pozadí po daném počtu hodin, dnů, týdnů....

Pokud si Skiing Screen Saver zaregistrujete, získáte přístup k další tisícovce obrázků.

Velikost: 1,06 MB, Trial verze omezená na 7 dní, Download

Surfing Screen Saver
Nezapomenu ani na ty, co nepatří k milovníkům sněhových svahů. Jestliže je vaším snem prohánět se na prkně po vlnách moře, pak právě tento šetřič je tím pravým ořechovým. Tentokrát máte možnost na sedm dnů vyzkoušet sedmero obrázků, které se mohou střídat na vašem monitoru coby spořič, nebo pozadí na desktopu. Nastavení a další možnosti jsou shodné s předcházejícím.

Po zaregistrování získáte přístup k další tisícovce obrázků s vyobrazením těch nejzajímavějších akcí ze surfového prkna.

Velikost: 1,00 MB, trial verze omezená na 7 dní, Download

Váš názor Další článek: Macintosh a fenomén MP3

Témata článku: Sport, Download, Baseball, Sever, Spor, Screen, Obrazovka, Snowboard, Surfing, August, Jordan, Golf, Sportovec, Trial, Michael Jordan, Adams, Michael, NHL, Caesar, Augusta, Legenda, Sporty, Omezená možnost, Prkno


Určitě si přečtěte

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 102


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky