Search By Media 2.04 – perfektní vyhledávač multimedií

Dnes, kdy existuje velké množství různých vyhledávačů, je stále těžší nalézt v nepřeberném množství různých informací tu pravou. Tento problém vám vyřeší program s názvem Search By Media.
Dnes, kdy existuje velké množství různých vyhledávačů, je stále těžší nalézt v nepřeberném množství různých informací tu pravou. Tento problém vám vyřeší program s názvem Search By Media, který vám pomůže z jednoho místa vyhledat různá multimédia k danému výrazu na vašem disku, Internetu či externích zařízeních. Program má velice jednoduché ovládání a i po grafické stránce vypadá pěkně. Search By Media se skládá z jednoho okna a z modulu aplikace, která se vám usídlí v dolní liště, takže si budete moci tento vyhledávač jednoduše spustit.

Okno programu je rozděleno na několik nabídek:

Search Method – zde si můžete vybrat: MP3 Search – vyhledávání mp3 souborů nebo Keyword Search – vyhledávání specifického výrazu ( název filmu, hudební skupiny atd. ), dále si můžete vybrat, jaké formáty prezentací chcete vyhledat. Na výběr máte:

  • Images v následujících formátech – JPG, JPEG, GIF, BMP a MPA
  • Video ve formátech – AVI, MOV, QT, MPEG a MPG
  • Audio ve formátech – WAV, MID, MIDI, SND, RAM, MOD, AU, AIFF, MP2, MP3
V Media Located je zobrazen průběh vyhledávání v grafickém znázornění. S touto nabídkou přímo souvisí tlačítko View results – po kliknutí se vám zobrazí dosavadní výsledek hledání přehledně uspořádán ve formě HTML.

Celé vyhledávání zahájíte kliknutím na tlačítko Go. Pokud chcete změnit některé funkce programu, klikněte na Config – zde můžete například nastavit, které formáty si přejete vyhledat, nebo si můžete nastavit různé filtry – jakou má mít daný obrázek velikost apod.

Search By Media doporučuji vyzkoušet. Minimální požadavky na systém jsou: Windows 95/98/NT, 16 MB RAM, Pentium 90. Program je distribuován jako freeware. Velikost instalačního souboru je 1,03 MB.

Váš názor Další článek: Buzzsaw.com spouští on-line centrum pro stavaře

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Download, Multimédia, Vyhledávač, Move, Nepřeberné množství, Výsledek, Search, Images, Results, Midi


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

** Během pár týdnů přijdou na trh výkonnější notebooky ** Čím dražší notebook vybíráte, tím víc se vám změní nabídka ** Také lehké notebooky budou téměř herní

Tomáš Holčík | 52

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky