Se Sfingou vás seznámí Microsoft a Gopas

Společnost Microsoft pořádá v pátek 11. prosince ve spolupráci se známou počítačovou školou Gopas jednodenní odborně-technický seminář o Microsoft SQL Serveru 7.0.
Společnost Microsoft pořádá v pátek 11. prosince ve spolupráci se známou počítačovou školou Gopas jednodenní odborně-technický seminář o Microsoft SQL Serveru 7.0. Na programu bude vedle novinek v architektuře serveru či jeho administrace také problematika tvorby uložených procedur a triggerů či rozšíření serveru pro technologii datových skladů. Přihlášky se sice přijímají až do 5. prosince, počet účastníků je však omezen kapacitou sálu (Chemapol, Kodaňská 46 v Praze 10).

Živě komentuje: Microsoft SQL Server 7.0 je jednou z velmi netrpělivě očekávaných novinek letošního roku. Důvod je prostý - podle dostupných informací a beta verzí se jedná o velmi kvalitní produkt, který v blízké budoucnosti může zamíchat (a pravděpodobně se tak také stane) s pozicemi na trhu s databázovými technologiemi. Program chystaného semináře se mi líbí i z toho důvodu, že bude vedle praktických ukázek obsahovat i srovnání v jednotlivých vlastnostech s předchozí verzí tohoto SQL serveru. Za pět stovek (v ceně je občerstvení a oběd) je toho na programu opravdu hodně a na straně přednášejících se objeví kvalifikovaní odborníci. Lze tedy předpokládat, že účastníci se rozejdou spokojeni.

Váš názor Další článek: Microsoft před soudem: jak se ubližovalo Apple

Témata článku: Microsoft, Blízká spolupráce, Trigger


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů