Sázení na sport on-line v češtině

Přestože své webové stránky mají v podstatě všechny větší sázkové kanceláře, jejichž pobočky jsou po celé České republice (Tipsport, Fortuna ..), neumožňuje žádná z nich sázení on-line po Internetu. Jediná česky mluvící kancelář, která sázky on-line poskytuje, je WorldBet.
Michal Diatka: Přestože své webové stránky mají v podstatě všechny větší sázkové kanceláře, jejichž pobočky jsou po celé České republice (Tipsport, Fortuna ..), neumožňuje žádná z nich sázení on-line po Internetu. Na jejich stránkách sice najdeme aktuální kurzové nabídky, pravidla sázení, adresy provozoven atp., ale kdybyste měli zájem si tipnout, musíte se zvednout od počítače a dojít si vsadit pěšky.

Jediná "česky mluvící" kancelář, která poskytuje sázky on-line, je na adrese www.worldbet.com. Proto jsem se podíval, co že nám to vlastně nabízí:

Abychom mohli využívat hlavní služby – sázení, musíme se nejprve zaregistrovat. Při registraci toho po nás nechtějí zase tak mnoho, povinné kolonky jsou pouze jméno, příjmení, město, stát, dále email kvůli komunikaci a ve vlastním zájmu číslo účtu (aby bylo kam převádět případné vyhrané penízky).

Jak je to s placením? Princip je ten, že nejprve na svůj hráčský účet převedete nějaké peníze (nejlépe pomocí kreditní karty, ale jsou i jiné možnosti). Sází se vlastně až kredity na tomto vašem hráčském účtu, který je podobný normálnímu účtu např. u banky, kde vašimi příjmy budou výhry a výdaji sázky. K dispozici je samozřejmě historie vašich sázek, kontrola zbylých kreditů a možnost nechat si kredity přeměnit zase zpátky na peníze v bance.

Tak, už jsme zaregistrovaní, máme na hráčském účtu kredity a můžeme začít sázet. Pokud jste fanoušky hokeje, jsou tu všechny možné evropské ligy a samozřejmě NHL. Jestliže máte raději fotbal, opět jsou k dispozici všechny evropské ligy, evropské pohárové soutěže a zkrátka nepřijdou ani příznivci basketbalu (NBA), amerického fotbalu (NFL) a tenisu.

Jsou tady ovšem některá ale, která se dají WorldBetu vytknout: Za prvé, překlepy v rubrice Pravidla (a nejenom tam). To by u firmy, která chce přesvědčit své zákazníky o své důvěryhodnosti, být opravdu nemělo, zvláště když důvěryhodnost podkopává už fakt, že na stránkách není NIKDE uvedena žádná fyzická adresa firmy, ani kontaktní adresa na nějakého zaměstnance. Vše, co zde najdeme, je pouze e-mail a při zaregistrování faxové číslo – nic moc.

Další nepříjemnou věcí je nutnost poslat na začátku na svůj hráčský účet částku rovnající se minimálně 30 dolarům (1 kredit = 1 dolar) a minimální výše sázky, která činí 3 dolary, což je oproti běžným dvaceti korunám u "kamenných" kanceláří opravdu hodně.

Závěrem by se dalo říct, že pokud rádi riskujete, ať už sázením nebo tím, že pošlete své peníze na účet, jehož majitele vlastně neznáte, je tato služba vhodná právě pro vás.

Diskuze (3) Další článek: Microsoft zabalil Fahrenheit a jede si jen na svém písečku

Témata článku: Sport, NFL, Lin, Fortuna, Účet, NHL, Minimální výše, Spor, Fyzická adresa, Tipsport


Určitě si přečtěte

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 32

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

** Máme HBO Go, máme Netflix... ** Ale stejně krademe filmy a seriály ** Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru

Jakub Čížek | 141

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

** Nvidia uvedla nové desktopové grafické karty GeForce RTX 3000 ** Jedná se o modely GeForce RTX 3070, 3080 a 3090 ** K výrobě se používá 8nm technologii od Samsungu

Karel Javůrek | 67

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

** Apple a Google odstranili z obchodů s aplikacemi hru Fortnite ** Její vývojáři nejprve přichystali parodické video ** V žalobách viní obě firmy z monopolního chování

Karel Kilián | 135


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk