Save2pc: Videa z internetu rovnou do počítače

Zalíbilo se vám nějaké video na YouTube a dalších serverech natolik, že si jej chcete stáhnout do počítače? Se save2pc žádný problém.

Save2pc, které bylo dříve známé pod jménem YouTube Downloader, ušlo ve svém vývoji již pořádný kus cesty. Pokud hledáte malého, jednoduchého a rychlého pomocníka pro stahování videí z YouTube, který je navíc zdarma, save2pc light se stane vašim věrným druhem. Hledáte-li sofistikovaný software pro náročné stahování z mnoha serverů, ukládání v nejrůznějších formátech a nevadí-li vám pustit nějakou tu korunu, pak i pro vás má save2pc svou nabídku, tentokráte ve verzi Pro.

Malý, jednoduchý, ale zadarmo

Protože cena programu bývá velice často to, na co se potencionální uživatel dívá jako první, představíme si nejdříve save2pc ve verzi light. Celý program tvoří pouhé jedno okno, které ale poskytuje všechna základní nastavení a ovládací prvky. Zvolíte cílový adresář, formát, do kterého se má video uložit, a vložíte odkaz, který naleznete na YouTube hned u chtěného videoklipu.

Klepněte pro větší obrázek 
Stačí vyhledat video a zkopírovat odkaz.

Přestože vám základní okno dává na výběr z mnoha formátu, do kterého lze video uložit, nabízí možnost stahovat klipy ve vysoké či HD kvalitě a propaguje možnost stahovat z několika různých serverů, ve verzi light jste o všechny tyto věci ochuzeni. Spokojit se musíte pouze serverem YouTube, formáty .avi, .mpeg a .flv a standardní nižší kvalitou videí. Nicméně i toto je za daný peníz dostačující.

Klepněte pro větší obrázek 
Základní okno save2pc light.

Trpělivost růže přináší

Se všemi výše zmíněnými omezeními se uživatel hravě spokojí. Co ale trochu kazí dojem z neplacené verze je absence možnosti stahovat více videí naráz. Save2pc v závislosti na často přetížených serverech a probíhající konverzi videa do zvoleného formátu není žádný rychlík a delší video se stahuje a zpracovává často velice nepříjemnou dobu. Dlouhé čekání na dokončení stahování, abyste mohli stahovat něco dalšího, zrovna neoceníte. Utěší jen fakt, že po zahájení stahování se už o nic nemusíte starat a program vše udělá automaticky.

Klepněte pro větší obrázek 
Už to frčí jak na ruském kolotoči.

Stáhnuté video pak lze v závislosti na zvoleném formátu přehrát v jakémkoli klasickém přehrávači. V light verzi jste sice ochuzeni o ukládání do videoformátů, které podporují přenosná zařízení, či o uložení pouze zvukové stopy atd., nicméně i pro méně zkušeného uživatele není problém videa převést do požadovaného formátu jakýmkoli jiným freewarovým konvertorem.

Klepněte pro větší obrázek 
A video už je v počítači.

Výhody verze Pro

Mezi hlavní taháky verze Pro, za kterou zaplatíte 34 dolarů, je především možnost stahovat i z jiných serverů, než je YouTube. Kromě nabídky standardních Google či Myspace videí se save2pc snaží nalákat uživatele na možnost stahování z mnoha pornografických serverů. A aby se sbírka filmů rozšiřovala co nejrychleji, získáte za své peníze možnost stahovat více klipů najednou.

Klepněte pro větší obrázek 
Pro profíky verze Pro.

Nejste samozřejmě ochuzeni ani o možnost získávat videa ve vysoké kvalitě a především pak save2pc Pro nabízí širokou paletu formátů, do nichž lze stažené klipy ukládat. Bez dalších komplikací tak máte videa pro svůj iPod či mobilní telefon. Verze pro nabízí ještě pár drobností navíc, ale ty již nehrají při rozhodování o zaplacení licence žádnou velkou roli. Spokojíte se bezplatnou light, nebo vaše náročné požadavky uspokojí placená Pro?

stáhnout program save2pc Pro 4.17.1327 Licence: shareware, 3,1 MB
Autor: FDRLab
Web programu: www.save2pc.com


Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (4) Další článek: Co všechno nabízí Google? Je toho hodně…

Témata článku: Software, Download, GigaMania, Stahování, Light, Youtube Video, Downloader, Náročný uživatel, Video Downloader, Pořádný software


Určitě si přečtěte

V doupěti hackerů na brněnské FIT: Ukázali nám útoky na Bluetooth i vlastní chytré krabičky

V doupěti hackerů na brněnské FIT: Ukázali nám útoky na Bluetooth i vlastní chytré krabičky

** Internet je plný malwaru, to už dnes ví každý ** Víte ale, že lze útočit třeba i na Bluetooth? ** Navštívil jsem hackery z brněnského FITu

Jakub Čížek | 1

Jak horko bude ve vašem městě, až vám bude 80 let? Podívejte se, jak se projeví klimatické změny!

Jak horko bude ve vašem městě, až vám bude 80 let? Podívejte se, jak se projeví klimatické změny!

** Srpen byl třetí nejteplejší za posledních více než sto let ** Bude to ale daleko horší, jak ukazuje aplikace NYT ** V Praze vzroste počet horkých dní na čtyřnásobek

Karel Kilián | 21

Nová americká jaderná puma změní strategii boje

Nová americká jaderná puma změní strategii boje

** Bombardér Northrop Grumman B-2 Spirit amerického letectva nedávno svrhl jadernou pumu ** Šlo o test nové varianty pumy B61-12 ** Ta by měla mít hlavice schopné explodovat se silou 0,3 až 50 kilotun

Stanislav Mihulka | 57

Co je srdce nového iPhonu? Apple A12 Bionic, první 7nm čip nabitý výkonem

Co je srdce nového iPhonu? Apple A12 Bionic, první 7nm čip nabitý výkonem

** Apple v nových iPhonech používá nový vlastní čip A12 Bionic ** Jde o první 7nm čip na světě ** Kromě vyššího klasického výkonu dostala neuronová část masivní navýšení rychlosti zpracování umělé inteligence

Karel Javůrek | 38


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 13 grafických karet

Srovnání 7 dokovacích stanic s USB-C

Jak na perfektní noční fotografie

Kvalitní zdroje informací pro sebevzdělávání