SAP nabízí novou bezpečnostní službu

SAP, dodavatel podnikových řešení, začal dodávat svým zákazníkům novou službu pro zajištění bezpečnosti jejich SAP systémů.

Služba, která se jmenuje SAP Security Optimisation je převážně automatizovaná procedura prováděná vzdáleně SAPem. Snaží se vyhledat v zákazníkově systému zranitelnosti v aplikacích, middleware, internetových branách, rozhraních partnerských systémů a v autorizaci osob.

Na konci celé procedury dostane zákazník zhruba během jednoho či dvou dnů detailní analýzu bezpečnostních mezer a zranitelností, setříděných podle vážnosti a dále podrobný plán, jak tyto mezery v zabezpečení vyřešit.

SAP Security Optimisation přichází jako reakce na žádosti velkých zákazníků o zvýšení zabezpečení v dnešním světě plném útoků.

Zdroj: SAP

Témata článku: Podrobný plán, Podrobná analýza, Nová služba, Mezera, SAP, Bezpečnostní služba, Detailní analýza, Dnešní den

Určitě si přečtěte

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

Včera | Stanislav Janů | 134


Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji