Reklama

Samsung Galaxy Watch. Nejen chytře, ale především zdravě

Společnost Samsung v srpnu představila nadčasové hodinky Galaxy Watch, které se chlubí dlouhou výdrží baterie, schopnostmi v oblasti wellness a individualizovaným designem. A je toho mnohem víc.

Jestli patříte mezi lidi, kteří nedají dopustit na kvalitu a užitečné funkce, ale zároveň se nechcete ochudit o personalizovaný a stylový design, tak pro vás mohou být Samsung Galaxy Watch tou správnou volbou.

Každodenní nabíjení je minulostí

Zlepšená výdrž baterie u těchto hodinek ve verzi 46mm překračuje 80hodinovou hranici, čímž se zbavíte neustálé potřeby kontrolovat, zda už v nich nedochází „šťáva“. Delší výdrž baterie tak hodinkám poskytuje možnost posílání zpráv, použití map a poslech hudby bez závislosti na smartphonu. Své dny si navíc pohodlně zrekapitulujete/naplánujete ranními a večerními briefingy, k čemuž se hodí i přehled o počasí.

Užívejte si veškerých výhod prostředí Galaxy

Hodinky bezproblémově fungují se SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, Samsung Pay, ale i například se Spotify a Under Armour. Se SmartThings můžete snadno ovládat zařízení přes Galaxy Watch, a to pouhým dotykem zápěstí. Vypínání a zapínání světel nebo televize se tím pádem stane velmi rychlou a pohodlnou záležitostí, stejně jako ovládání multimédií a poslech hudby. Samsung Knox se pro změnu postará o zabezpečení informací a pomocí Samsung Flow snadno odemknete tablet nebo počítač.

S Galaxy Watch za lepší životosprávou

Těmto chytrým hodinkám by se mohlo bez výčitek svědomí říkat i zdravé. A to díky funkci sledování stresu, která automaticky zjišťuje vysokou míru stresu, na kterou Galaxy Watch reagují nabídkou dýchacích cvičení, které uživatelům pomohou zachovat si koncentraci. Nová pokročilá funkce sledování spánku navíc monitoruje všechny úrovně spánku včetně cyklů REM, čímž uživatelům pomáhá, aby si monitorovali svůj spánkový režim a zajistili si odpočinek, který potřebují k tomu, aby zvládli celý den. Svůj denní režim si pak uživatel může personalizovat díky 21 novým cvičením do interiéru, což už dělá celkem 39 cvičení.

Kromě výše zmíněného myslí Galaxy Watch i na správné stravování. K tomu slouží intuitivní sledování kalorií a individuální doporučení. Do Samsung Health postačí zadat nutriční údaje, a uživatel má tak možnost lépe řídit svůj příjem kalorií.

Vyberte si ty, které vám nejvíce padnou

Velikým plusem hodinek Galaxy Watch je, že jsou k dispozici nejen ve více barevných provedeních a velikostech, ale máte i možnost vybrat si svůj ideální ciferník nebo pásek. Galaxy Watch poprvé nabízejí i analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin a také hloubkový efekt vrhající stíny, které zvýrazňují každý detail na ciferníku a dodávají mu tak tradiční vzhled. Dostupné jsou ve velikostech 46 mm (stříbrné) a ve velikosti 42 mm (černé, rose gold).

Galaxy Watch dále vykazují odolnost certifikovanou pro vojenské účely se sklem Corning® Gorilla® Glass DX+ a špičkovou odolností vůči vodě v hodnotě 5 ATM.

Další článek: Otestovali jsme Asus GL504GM, herní nářadí s tenkými rámečky

Témata článku: Reklama


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test androidů do 6 500 Kč

Tipy na starší foťáky za super cenu

Důkladný test sportovních kamer

Dárek pro každého: první vydání Computeru