S YSoft SafeQ ušetříte i 30% nákladů na tisk!

Víte, kolik zbytečných dokumentů se ve vaší firmě denně vytiskne? Ukážeme vám, jak ušetřit až 30% nákladů na tisk a kopie a také jak efektivně monitorovat tiskové operace.
S YSoft SafeQ ušetříte i 30% nákladů na tisk!

Každý den přicházíme do kontaktu s tiskárnou nebo kopírkou. Bereme to jako samozřejmost a tiskneme mnohdy i nepotřebné dokumenty, které pak v lepším případě skončí v tříděném odpadu. Málokdo přemýšlí při tisku nad tím, jestli neplýtvá penězi nebo se nechová neekologicky. Přitom v dnešní době, více než kdy jindy, je nutné zamýšlet se nad:

  • efektivním snižováním nákladů,
  • ekologickým aspektem našeho chování,
  • a bezpečností informací.

V oblasti firemního tisku je možné snížit náklady jen s pomocí efektivního tiskového řešení. Společnost Y Soft nabízí balíček YSoft SafeQ® Crisis Package, který je určen převážně pro malé a střední společnosti, které chtějí snížit náklady. Návratnost investice do tiskového řešeníYSoft SafeQ® je zhruba 6-9 měsíců a úspora měsíčních nákladů může činit i 30%. Vypočítejte si, kolik ušetříte, na naší on-line kalkulačce úspor na www.tiskovareseni.eu.

Tiskárny i kopírky jsou spravovány centrálně, což vede primárně ke zvýšení efektivity tisku i práce zaměstnanců a sekundárně k redukci počtu tiskáren, kopírek, spotřebního materiálu atd. - celkově tedy ke snížení nákladů.

Klepněte pro větší obrázekYSoft SafeQ® automaticky monitoruje tiskové operace (tisk, kopírování, skenování) a následně je rozúčtuje na jednotlivé zaměstnance, oddělení, popřípadě i pobočky. YSoft SafeQ umožňuje automatický převod barevných stránek na černobílé pro všechny nebo pouze vybrané uživatele a skupiny. Dále YSoft SafeQ® uspoří také v oblasti oboustranného tisku/kopií, kdy automaticky převede úlohy jednostranné na oboustranné (tzv. duplexní). Vytištěné stránky lze monitorovat na síťových tiskárnách, multifunkčních strojích, ale i lokálních (stolních) tiskárnách či plotrech. Budete mít tedy dokonalý přehled nad náklady.

Dalším aspektem, kterým se tiskové řešení YSoft SafeQ® zabývá, je bezpečnost dat. Zabezpečený tisk (též odložený tisk) je funkcí, která blokuje úlohy poslané do tisku až do doby, než se autorizujete na tiskovém terminálu u tiskárny. Tiskovou úlohu si můžete vyzvednout na jakékoliv tiskárně či multifunkčním zařízení vybaveném tiskovým terminálem. Můžete se autorizovat třeba i magnetickou kartou, kterou používáte pro evidenci docházky či k vstupu do budovy. Díky zabezpečenému tisku máte plnou kontrolu nad svými dokumenty. Není tedy možné, aby si někdo neoprávněný přečetl vaše důvěrné informace, které jste „poslal“ na tiskárnu.

Kromě šetření firemních nákladů a svého času je také důležité myslet na snižování přírodní zátěže. Při tisku s YSoft SafeQ® můžete šetřit nejen spotřební materiál, ale především lesy, vodu, energii a snižovat množství odpadků.

Tyto výhody mohou požívat nejen velké společnosti, ale i malé podniky, úřady, nemocnice nebo školy. Tiskové řešení YSoft SafeQ® Crisis Package je určeno opravdu všem – všem, kteří chtějí pracovat efektivně a úsporně!

Více informací na www.tiskovareseni.eu.

Další článek: Ke stažení: Televize v počítači

Témata článku: Dnešní přehled, Malá informace, Tisk, Úloha, Terminál, Kopírky, Náklady, Malý stroj, Plotry, Automatický převod, Plná zátěž, Tiskárny multifunkční, Ekologický aspekt, Nejlepší tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 23

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu