Rychlý a efektivní způsob inventarizace majetku

Řešení na bázi automatické identifikace od společnosti KODYS dokáže zefektivnit celý proces evidence majetku.
Rychlý a efektivní způsob inventarizace majetku

Inventarizace majetku je u mnoha společností náročný a zdlouhavý proces. Zaměstnanec provádějící inventarizaci musí zaškrtávat nalezené položky majetku na tištěných sestavách a následně je přepisovat do účetního softwaru.

Řešení na bázi automatické identifikace od společnosti KODYS dokáže tyto zbytečné činnosti eliminovat a tím snížit náklady na inventarizaci a zefektivnit celý proces evidence majetku.

Užitečným pomocníkem při inventarizaci majetku mohou být mobilní terminály MC3000 a MC50 od společnosti Motorola. Terminálem rozumíme ruční počítač s obrazovkou a integrovaným snímačem čárového kódu. Do jeho paměti jsou načteny položky majetku včetně informace o jejich umístění, a vlastní inventura tak spočívá v pouhém snímání čárových kódů z majetku, případně doplnění údajů o jeho stavu a skutečném umístění.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
MC3000 a MC50

Díky vhodnému ergonomickému provedení se s terminálem velmi dobře pracuje. Podle volby terminálu je pak výsledek inventarizace možné přenést pomocí bezdrátové sítě nebo převodní jednotky do počítače. Díky kvalitnímu rozlišení dotykového displeje má obsluha okamžitě k dispozici všechny informace o právě kontrolovaném majetku. Terminály vynikají svou odolností vůči nárazu – pracovníci provádějící inventarizaci se tak nemusí bát jeho poškození při upuštění terminálu na zem či jiné nehodě.

Více zde.

 

Diskuze (12) Další článek: Intel uvedl šestnáct 45nm procesorů z rodiny Penryn

Témata článku: Skutečné umístění, Způsob, Efektivní způsob, Terminál, Rychlý, Integrovaný snímač, Zdlouhavá činnost, InventaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Recenze hry Sonic Origins. Povedené předělávky klasik s několika vadami na kráse

Recenze hry Sonic Origins. Povedené předělávky klasik s několika vadami na kráse

Novým přírůstkům do Sonicovy série se nedaří zrovna nejlépe. Sega se tentokrát vrátila až na samotný začátek modrého ježka a jeho původní dobrodružství znovu vydala v přepracované podobě. Jak se kolekce Origins povedla?

Martin Nahodil
Sonic OriginsPS5Recenze
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme 15 tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián
Mapy.czMapyTipy