Reklama

Rozhodujete se, které herní příslušenství je pro vás to pravé?

Jste na vážkách, kterou myš, klávesnici nebo sluchátka si máte pořídit? Kvalitní zpracování a odolnost jsou klíčovými vlastnostmi, které ocení každý gamer. Pojďme se blíže podívat na naše tipy.
Rozhodujete se, které herní příslušenství je pro vás to pravé?

Jak jinak začít než úžasně lehkou a rychlou myší GM41 Lightweight. Ať už se rozhodnete pro drátovou nebo bezdrátovou verzi, můžete se spolehnout na ergonomický nízký tvar a pogumované boky pro lepší úchyt. V práci nebo při hraní náročných FPSek, lehkost myši o 65 gramech pro drátovou a 74 gramech pro bezdrátovou verzi, ocení každý. Obě disponují spínači OMRON s výdrží až 60 milionů kliknutí a RGB osvětlením.

Bezdrátová myš GM41 Lightweight se může pyšnit výdrží baterie až 80 hodin s ultra rychlým nabíjením; stačí jen 10 minut a myš vám vydrží až dalších 9 hodin. K myši MSI dodává nabíjecí stojan a USB dongle, který lze zasunout jak do stojanu, tak do myši samotné.

Klepněte pro větší obrázek

GK50 Low Profile / GK 50 Elite

Mechanické klávesnice jsou obdivovány po světě pro svou výdrž a přesnost stisku. Obě GK50 vás zaujmou kovovým broušeným plátem a minimalistickým zpracováním bez nadbytečných okrajů. Strategicky rozmístěné protiskluzové podložky zabrání cestování po stole a opletený kabel dodá na pevnosti a výdrži.

U GK50 Elite jsou použity spínače Kailh Box White, které se pyšní svou přesností a nevyžadují vysoký tlak pro stisk. Ve spojení s oktagonovým tvarem kláves je psaní nebo hraní jedna báseň.

GK50 Low Profile zaujme spínači Kailh Low Profile, které jsou o něco nižší než u GK50 Elite a zkracují délku stisku. Rychlejší a plynulejší psaní ocení především ti, kteří vyrůstali na nízkých klávesách notebooků.

Klepněte pro větší obrázek

GH50 Immerse Headset

Sluchátka musí dobře držet na hlavě, mít kvalitní zvuk a když mají mikrofon navíc, tak je to velké plus. Naštěstí sluchátka GH50 disponují vším a mnohem víc. Měkké pěnové náušníky a náhlavní most s koženkovým povrchem zajistí, že i po celodenním nošení je na hlavě skoro neucítíte a kovová náhlavní konstrukce zajistí pevnost tam, kde na tom nejvíce záleží.

Nechybí jim ani bohatý a plný zvuk s 40mm neodymovými měniči v uzavřených mušlí, díky kterým tlumí okolní ruch.

Sluchátka mají odnímatelný mikrofon a ovládání hlasitosti zvuku, ztlumení mikrofonu anebo zapnutí prostorového 7.1 zvuku. Skládací design zajistí snadné cestování a dlouhou výdrž.

Klepněte pro větší obrázek

Podložky, stojany a ovladače

Kam se sluchátky? I na to je MSI připraveno. Stojany Immerse HS01 a HS01 Combo mají prostor pro uspořádání kabelu a jsou vyrobeny z pevného železa. Zaručují tak maximální stabilitu. HS01 Combo je navíc vybaveno nabíjecím RGB blokem, který podporuje 15 W nabíjení pro vaše zařízení.

Ani bez pořádné podložky to nejde. V nabídce MSI je jich několik. Agility GD70, GD30 a GD20 jsou vyrobeny z hedvábně hladkého textilního povrchu a gumovou protiskluzovou spodní vrstvou, díky které perfektně drží na svém místě. Zcela výjimečná je Agility GD60 s LED podsvícením, která naprosto umocní herní atmosféru.

Preferujete herní ovladače místo klávesnice? Ani na vás MSI nezapomnělo. Bezdrátový gamepad Force GC30 má analogové páčky s vibračními motory a pro všechny herní maniaky tak bude úžasným společníkem při hraní her.

Další článek: Rychlý bezdrát i pro starší počítač. D-Link vyrobil první síťovku s Wi-Fi 6 do USB

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaBezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení