Facebook | Sociální sítě

Rozhodnutí smazat svůj Facebook můžete zvrátit. Nově na to máte měsíc

Rozhodnutí smazat svůj Facebook můžete zvrátit. Nově na to máte měsíc

Asi každého někdy sociální sítě naštvaly natolik, že dostal chuť okamžitě si svůj profil na Facebooku smazat. Někdo to i udělal. Mnohdy si ale člověk rozhodnutí brzy rozmyslí a proto na síti existuje možnost smazání profilu zrušit. Na to doteď bylo 14 dní, ale Facebook lhůtu prodloužil na 30 dní.

Sociální síť prodloužení lhůty prozradila serveru The Verge. Budete tak mít 30 dní na přemýšlení, zda rozhodnutí smazat si svůj profil a přijít o některé kontakty na přátele byla správná volba. Pokud se během té doby na účet přihlásíte, Facebook vám jej automaticky neobnoví, ale dostanete možnost zrušit smazání.

„Nedávno jsme prodloužili dobu, během které můžete zvrátit rozhodnutí smazat svůj facebookový účet ze 14 dní na 30 dní. Viděli jsme spoustu lidí, kteří se chtěli přihlásit poté, co již 14 dní uběhlo. Tak jsme jim chtěli dát více času na rozmyšlenou,“ vysvětloval mluvčí Facebooku, proč byla lhůta prodloužena.

Pro síť to není překvapivý krok, každý člověk, který si profil smaže, je pro ni ztráta. A 30 dní je dost dlouhá doba, během které si člověk skutečně rozhodnutí může ještě rozmyslet. Je ale možné, že to bude obtěžovat lidi, kteří si jsou stoprocentně jisti a chtějí se svého účtu co nejrychleji zbavit - celý proces je najednou výrazně delší.

Na Facebooku rovněž existuje možnost deaktivovat účet. Ta je vhodná pro lidi, kteří si od sociální sítě chtějí dát jen pauzu a ví, že se jednou vrátí.

Co může člověk udělat ke zkrocení svého Facebooku:

Diskuze (12) Další článek: Nejnovější Windows přináší podporu Emoji 11.0. Uvidíte tak i tyto 🧁🦚🧯🏴‍☠️znaky

Témata článku: Facebook, Sociální sítě, Účet, Správná volba, Překvapivý krok, Síť, The Verge, Smazání, Lhůta, Sociální síť, Dlouhá doba, Rušit, Celý proces, Rozhodnutí, Profil, Facebookový účet, Přemýšlení


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu