Apple | iPhone

Rostoucí počet majitelů iPhonu X má problém s přijímáním hovorů

Většina počátečních problémů nového iPhone X už je vyřešená, jeden ale přetrvává. Čím dál větší počet uživatelů má problémy s příjmem hovorů, tudíž se základní funkcí zařízení. Obrazovka se nezapne, nebo zapne mnohem později. Informují o tom The Financial Times.

Problémy s hovory se začaly objevovat v prosinci. Jedinci si ojediněle na fórech Applu stěžovali, že obrazovky se jim při hovorech nezapínají. Od té doby se objevily stovky lidí, kteří řeší stejný problém.

„Vždycky, když mi někdo volá na můj iPhone X, vyzváněcí melodie začne hrát, ale displej se zapne až po 6-8 sekundách,“ zní na fórech nejčastější popis problému.

Zda se jedná o softwarovou nebo hardwarovou chybu, v tuto chvíli nelze říct. Jeden uživatel uvedl, že provedl restore celého iPhone X a problém vyřešil jen na pár dní. Pak se zase objevil. Jiný píše, že podpora Applu jeho iPhone vyměnila, ale problém se objevil i na tom vyměněném.

„Mám úplně ten samý problém. Myslel jsem si, že je to chyba konkrétního zařízení, tak jsem požádal Apple a dali mi úplně nový kus, který také blbnul. Rozhodně je to softwarová chyba. Apple by s tím měl něco udělat, protože takhle přicházím o hovory a štve mě to,“ popisuje chybu uživatel.

Jeden člověk píše, že má ještě další problém. Podle něj funguje špatně proximity senzor, takže když telefonuje a dá mobil od obličeje, displej se nerozsvítí.

Apple jen uvedl, že problém vyšetřuje. Co by ho mohlo způsobovat nebo jak dlouho bude oprava trvat, nesdělil.

Takhle fungují na iPhone X Animoji:

Diskuze (13) Další článek: Můžeme věřit internetu?

Témata článku: Apple, iPhone, Mobilní telefon, Smartphone, Stejný problém, Majitel, Přijímání, Počáteční problém, Velký počet, Fór, Financial Times, Hovor, Základní funkce, Počet majitelů, Uživatelé, Vyzváněcí melodie, Problém, Počet, Rostoucí počet, Chyba, Softwarová chyba, Nový kus, Nejlevnější iphone X na Mall.cz


Určitě si přečtěte

USB kabely IKEA: Ať už USB-C nebo Lightning, překvapí svými vlastnostmi

USB kabely IKEA: Ať už USB-C nebo Lightning, překvapí svými vlastnostmi

** IKEA nabízí USB kabely pro napájení telefonů či jiných zařízení ** Nově zařadila i kabel s konektorem Lightning pro zařízení Apple ** Kabely překvapily svým kvalitním zpracováním a nízkou cenou

David Polesný | 72

K čemu je dobré programování a jak si postavit vlastní chytrou domácnost

K čemu je dobré programování a jak si postavit vlastní chytrou domácnost

** Proč umět alespoň trošku programovat, i když vás IT nebude živit? ** Potřebujete k programování čipů diplom z MIT? ** Jak může vypadat chytrá domácnost, kterou si postavíte sami?

Jakub Čížek | 27

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 147

Čína si věří: „Naše hypersonické střely potopí americké letadlové lodě“

Čína si věří: „Naše hypersonické střely potopí americké letadlové lodě“

** Číně roste sebevědomí ** Nedávno uvedla, že její nové hypersonické střely mohou potopit velké letadlové lodě US Navy ** Podle komentátorů Čína nejspíše takové střely má, i když není jasné kolik

Stanislav Mihulka | 64Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 levných notebooků

Jak na digitalizaci fotek

Otestovali jsme chytré osobní váhy

Ohebné displeje: budoucnost či slepá cesta?