Roste počet webů na CZ doménách. Co je za tím?

(Inzerce) Opět roste počet webových stránek na CZ doméně. Čím je to způsobeno? Mnoho lidí objevilo snadnou metodu tvorby webových stránek. O jakou metodu se jedná?
Roste počet webů na CZ doménách. Co je za tím?

Webové stránky na CZ doméně opět zažívají velký růst. Dávno pryč jsou doby, kdy si prezentaci na internetu mohly dovolit pouze velké firmy s obrovskými rozpočty. Dlouho byly webové stránky spojovány s nezbytnou znalostí programování, kódování, webové grafiky.

V dnešní době naštěstí existuje snadná možnost, jak mít moderní webové stránky snadno, rychle a za pár korun. Využívá ji v poslední době čím dál více lidí. O co se jedná?

Lidé dávají přednost snadné tvorbě webových stránek

Spousta lidí je překvapena, jak je snadné vytvořit si webové stránky. Existuje totiž stále zažitá představa, že webové stránky dokáží vytvořit pouze zkušení uživatelé a programátoři. Dnes je to již zcela jinak. A to především díky populární službě inPage.cz, se kterou si vytvoříte webové stránky snadno a rychle!

Klepněte pro větší obrázek 
Takto mohou vypadat vaše webové stránky díky inPage.cz

S inPage.cz budou vaše stránky vypadat vždy skvěle

Častá obava u hotových programů je nepřívětivý vzhled šablon. S inPage.cz tyto obavy řešit nemusíte. Na výběr máte spoustu šablon, díky kterým budou vaše webové stránky moderně, čistě a přehledně. K dispozici také máte zdarma stovky grafických motivů. Vaše webová stránka bude vypadat i bez dalších nákladů vždy dokonale.

CZ doménu zaregistrujeme za vás

Mnoho lidí si stále neví rady s registrací CZ domény. InPage vám nejen umožní vytvořit si webové stránky snadno a rychle, ale taky za vás v ceně programu zaregistruje volnou CZ doménu. Pokud už svou doménu máte, pomůžeme vám ji zdarma převést k nám. Vy si tak nemusíte lámat hlavu s registrací domény a můžete se plně věnovat tvorbě vašich webových stránek.

Akce: Webové stránky snadno a rychle včetně CZ domény

Aby tvorba vašich webových stránek byla ještě snadnější, přichystali jsme pro vás podzimní akci s výraznou slevou. Běžná cena standardního programu je 145Kč za měsíc. Pokud si ho zřídíte do konce listopadu 2015, budete mít program inPage.cz pouze za 73 Kč měsíčně.  Navíc získáte v ceně programu i CZ doménu! Celkem v naši podzimní akci ušetříte přes 1000Kč!

Za výhodnou cenu vyřešíte své webové stránky snadno včetně CZ domény, získáte výběr z moderních šablon a stovky grafických motivů pro vaše webové stránky zdarma.

Přidejte se k aktuálnímu trendu ve tvorbě webových stránek tak, jako tisíce našich spokojených zákazníků. Vyzkoušejte inPage.cz – webové stránky snadno pro CZ domény.

Další článek: Hlavní inženýr HoloLens přešel k Applu, chystá také virtuální realitu?

Témata článku: Doména, Běžná cena, Zažitá představa, Webová stránka, Snadná možnost, Moderní web, DOM, Počet, Grafický motiv, Spokojený zákazník, Dóm, Standardní program, Růst


Určitě si přečtěte

Velký den pro Apple: Uvedl tři nové Macy s vlastním procesorem M1
Lukáš Václavík
PočítačeApple
Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

** AMD začalo prodávat nové procesory Ryzen 5000 s architekturou Zen 3 ** K dispozici jsou nezávislé testy z celého světa ** AMD překonává Intel ve všech směrech

Karel Javůrek | 69

Karel Javůrek
ProcesoryTestyAMD
Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

** Reddit se začíná plnit zkušenostmi se Starlinkem ** Při přímé viditelnosti dá i 120 Mb/s ** Klasický satelitní internet už teď dalece překonává

Jakub Čížek | 48

Jakub Čížek
StarlinkPoskytovatelé internetu
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

** Kam doma natrvalo uložit data? Vyplatí se ještě optická média? ** Jaké kapacity disků a médií má smysl koupit? ** Cenovou výhodnost si ukážeme na příkladech s 2TB úložištěm

Lukáš Václavík | 118

Lukáš Václavík
ZálohováníÚložištěPevné disky

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5