Roste počet webů na CZ doménách. Co je za tím?

(Inzerce) Opět roste počet webových stránek na CZ doméně. Čím je to způsobeno? Mnoho lidí objevilo snadnou metodu tvorby webových stránek. O jakou metodu se jedná?
Roste počet webů na CZ doménách. Co je za tím?

Webové stránky na CZ doméně opět zažívají velký růst. Dávno pryč jsou doby, kdy si prezentaci na internetu mohly dovolit pouze velké firmy s obrovskými rozpočty. Dlouho byly webové stránky spojovány s nezbytnou znalostí programování, kódování, webové grafiky.

V dnešní době naštěstí existuje snadná možnost, jak mít moderní webové stránky snadno, rychle a za pár korun. Využívá ji v poslední době čím dál více lidí. O co se jedná?

Lidé dávají přednost snadné tvorbě webových stránek

Spousta lidí je překvapena, jak je snadné vytvořit si webové stránky. Existuje totiž stále zažitá představa, že webové stránky dokáží vytvořit pouze zkušení uživatelé a programátoři. Dnes je to již zcela jinak. A to především díky populární službě inPage.cz, se kterou si vytvoříte webové stránky snadno a rychle!

Klepněte pro větší obrázek 
Takto mohou vypadat vaše webové stránky díky inPage.cz

S inPage.cz budou vaše stránky vypadat vždy skvěle

Častá obava u hotových programů je nepřívětivý vzhled šablon. S inPage.cz tyto obavy řešit nemusíte. Na výběr máte spoustu šablon, díky kterým budou vaše webové stránky moderně, čistě a přehledně. K dispozici také máte zdarma stovky grafických motivů. Vaše webová stránka bude vypadat i bez dalších nákladů vždy dokonale.

CZ doménu zaregistrujeme za vás

Mnoho lidí si stále neví rady s registrací CZ domény. InPage vám nejen umožní vytvořit si webové stránky snadno a rychle, ale taky za vás v ceně programu zaregistruje volnou CZ doménu. Pokud už svou doménu máte, pomůžeme vám ji zdarma převést k nám. Vy si tak nemusíte lámat hlavu s registrací domény a můžete se plně věnovat tvorbě vašich webových stránek.

Akce: Webové stránky snadno a rychle včetně CZ domény

Aby tvorba vašich webových stránek byla ještě snadnější, přichystali jsme pro vás podzimní akci s výraznou slevou. Běžná cena standardního programu je 145Kč za měsíc. Pokud si ho zřídíte do konce listopadu 2015, budete mít program inPage.cz pouze za 73 Kč měsíčně.  Navíc získáte v ceně programu i CZ doménu! Celkem v naši podzimní akci ušetříte přes 1000Kč!

Za výhodnou cenu vyřešíte své webové stránky snadno včetně CZ domény, získáte výběr z moderních šablon a stovky grafických motivů pro vaše webové stránky zdarma.

Přidejte se k aktuálnímu trendu ve tvorbě webových stránek tak, jako tisíce našich spokojených zákazníků. Vyzkoušejte inPage.cz – webové stránky snadno pro CZ domény.

Další článek: Hlavní inženýr HoloLens přešel k Applu, chystá také virtuální realitu?

Témata článku: Doména, Spokojený zákazník, Webová stránka, Standardní program, Zažitá představa, DOM, Růst, Grafický motiv, Snadná možnost, Moderní web, Běžná cena, Počet


Určitě si přečtěte

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

** Máme HBO Go, máme Netflix... ** Ale stejně krademe filmy a seriály ** Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru

Jakub Čížek | 141


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk