Testy | Sluchátka

Řízný zvuk do ticha: Test bezdrátových sluchátek Marshall Monitor II ANC

Je-li ve vás alespoň trochu rockera, který má rád řízný zvuk kytar, budete Monitor II ANC milovat. Na své si přijdou i zastánci jiných žánrů, ale cílení sluchátek je však jasné. 

Propojení designem mezi hudebními zesilovači, sluchátky a přenosnými reproduktory mě vždycky bavilo. Jsou to drobnosti jako kroucené kabely, tvary tlačítek atd. Stejný původ je však nejednom vidět, ale i slyšet.

Pohodlí na jedničku

Jedná se o velká uzavřená circumaurální sluchátka, která můžete mít na uších celý den. Náušníky jsou hezky měkké a nekolidují s brýlemi. Venkovní úprava mušlí má asi připomínat kůži, což se vizuálně daří, ale na dotyk je cítit až moc plastu, což je jediná slabina konstrukce.

Držáky mušlí jsou kovové, stejně tak kloub, který je spojuje s hlavovým mostem, jenž je také kovový. Ale v místech kontaktu s hlavou je pochopitelně měkce polstrovaný. Netradiční uchycení mušlí znamená, že sluchátka jsou velice skladná. K přenášení využijete přibalený pytlík z rifloviny.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Články z Computeru, Android, Zvuk, Sony, Sluchátka, Sluchátko, Jabra Elite, Rocker, SBC, Marshall, TIC, Bezdrátové sluchátko, Monitor, Kabel, Africký národní kongres, M-Button, Kytara, MušleOde dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály