Řízněte si v KingSize

Jeden z oblíbených programů v Signmakingu pro řezání a tisk reklamy je EasySign32. Díky jeho nadstavbě KingSize se můžete pustit i do podstatně větších motivů než doposud.
Program EasySign32 KingSizePrint je primárně určen pro plotr s termotiskem Roland PC-60, podporuje však i celou řadu dalších plotrů. Pro tisk na PC-60 využívá většina uživatelů dodávané Windows ovladače, které docela dobře vyhovují při tisku menších motivů. Pro lepší využití při tisku větších nálepek a pro zvýšení výtěžnosti tisku je vhodné použít nadstavbový program. Nově je nabízen modul velkoformátového tisku KingSizePrint z rodiny programů EasySign32. Tento modul lze použít ve spojení s řezacím programem EasySign32 nebo i samostatně, oproti samostatnému tiskovému ovladači několik výhod:

  • Možnost plynulého nastavení hrubosti tiskového rastru - tak lze velice dobře potlačit rušivé pásování tisku, vznikající hlavně u světlejších ploch motivu. Lze tak zvýšit i výtěžnost, neboť se též potlačí rušivé bílé skvrnky v tisku.

  • Doba výpočtu a tisku je kratší než při použití ovladače, protože tisk začíná okamžitě po výpočtu jen malé části motivu a pokračuje zároveň s výpočtem tiskových dat.

  • Možnost používat v jednom motivu přímé (spotové) barvy (například stříbrnou, zlatou…) společně s plnobarevným CMYK tiskem bez ztráty kvality. Výrazně snazší použití přímých barev a možnost vytvářet různé odstíny (sytosti) přímých barev pomocí rastru.

  • Možnost panelování (dílcování) tištěného motivu s přesahem nebo bez přesahu.

  • Možnost zkalibrovat si barevné podání tisku změřením barevného profilu.
Tiskový modul podporuje kromě stroje PC-60 i velkoformátové inkoustové plotry firmy Roland a celé řady dalších výrobců. Modul tisku je nabízen například u společnosti bitcon, a to za cenu od 30 tisíc korun.
Váš názor Další článek: Geoworks bude skutečně trvat na svých patentech

Témata článku: Windows, Použitý ovladač, CMYK, Plotry, Zlatá barva, Vhodný stroj, Nálepka, Roland


Určitě si přečtěte

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

** Kam doma natrvalo uložit data? Vyplatí se ještě optická média? ** Jaké kapacity disků a médií má smysl koupit? ** Cenovou výhodnost si ukážeme na příkladech s 2TB úložištěm

Lukáš Václavík | 118

Lukáš Václavík
ZálohováníÚložištěPevné disky
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 36

Lukáš Václavík
UWBIoTTechnologie
Google spouští vlastní VPN a konkurenci se to vůbec nelíbí
Lukáš Václavík
SoukromíVPNGoogle

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5