Revolut | Fintech

Revolut už funguje i na počítači. Webová verze je ale zatím hodně omezená

Pokud vás od používání Revolutu odrazovalo to, že je závislý na mobilní aplikaci, v budoucnu by se to mohlo změnit. Finanční služba, kterou již používá přes 12 milionů lidí z 35 zemí světa, totiž konečně dostala i webovou verzi app.revolut.com.

Jen těžko bychom o ní mohli mluvit jako o internetovém bankovnictví. Momentálně slouží jen k přehledu zůstatků na účtech v různých měnách, prohlédnout lze poslední transakce a zbylými užitečnými funkcemi jsou možnost zablokovat karty nebo odblokovat jejich piny.

Zapomeňte na dobíjení kreditu, převody financí, správu vaultů, nákup akcií/kryptoměn/komodit a další funkce dostupné na mobilech. Těch se možná dočkáme časem. Revolut zatím ostatně webovou verzi nikde nepropaguje. Podle Redditu jde o čerstvou novinku, která v tuto chvíli ani nefunguje ve všech zemích.

via Ondřej Peroutka

Diskuze (10) Další článek: Dejte pozor, abyste v tom virtuálním světě nezemřeli!

Témata článku: Software, Byznys, Peníze, Reddit, Banka, Revolut, Fintech, Internetové bankovnictví, Řev, Verze, Finance, Webová verze, Finanční služba, Akcie, Počítač40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost