Revolut | Placení mobilem | Fintech

Revolut spustil Apple Pay a vylepšil podporu Google Pay. Aktualizováno: už to jde i s Mastercard z ČR

Aktualizováno ve čtvrtek v 16.25: Do Apple Pay lze už přidat karty Revolut Mastercard i z České republiky. Právě jsme to vyzkoušeli s iPhonem i Apple Watch u karty, které se včera odmítla aktivovat.


Aktualizováno 18:17: Radost byla zřejmě předčasná, aktuálně již není možné nahrávat karty do Apple Pay a ty již registrované nelze přidat na další zařízení. Z Twitteru také zmizela informace o spuštění, zřejmě si tak budeme muset ještě chvíli počkat. Již přidané karty by měly zůstat funkční.


Revolut nedávno slíbil přidání podpory pro placení telefonem přes Apple Pay. To mělo přijít v červnu, nakonec jsme se ale dočkali již nyní. Podporovány jsou karty Visa, karty Mastercard postupně zapíná. Společně s tím je možné přidat karty Visa i do konkurenčního Google Pay.

Proces přidání nové karty do Apple Pay je stejný jako u ostatních, stačí navštívit nastavení služby. Karta je pak dostupná k placení jako každá jiná, stačí telefon či Apple Watch přiložit k terminálu. Přidat lze jakoukoliv kartu Visa, u Mastercard Revolut zapíná podporu postupně.

Společně s podporou Apple Pay Revolut konečně i zavádí Google Pay pro karty Visa. Tato služba byla doposud pouze pro Mastercard, nyní ji ale lze využívat s jakoukoliv kartou.

Přehled všech dostupných metod placení telefonem najdete v tomto článku:

Diskuze (26) Další článek: Waymo v Arizoně pokračuje v testování samořídících tahačů

Témata článku: Revolut, iPhone, Google Pay, Apple Pay, Peníze, NFC, MasterCard, Apple Watch, Placení mobilem, Banka, Fintech, Visa, Radost, Telefon, Česká republika, Přidání, Podpora, Placení


Určitě si přečtěte

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 29

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 91Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů