Mobilní aplikace | Revolut | Fintech

Revolut spouští dětské účty a karty. Novinku Junior si ale užijí jen předplatitelé

Revolut po celé Evropě spustil účty pro děti. Ty získají vlastní aplikaci a platební kartu. Vše přitom spravuje rodič ze své aplikace. Novinka je dostupná pro všechny předplatitele služby Premium nebo Metal.

Finanční aplikace Revolut nabízí alternativu ke klasickým bankám, kdy je možné si u ní vést účet, který si nabíjíte skrze běžnou platební kartu. Následně pak získáte některé výhody, jako je třeba okamžitou směnu peněz s výhodnými kurzy, možnost nákupu akcií či Bitcoinu a zlata. Nově přidává další výhodu pro své předplatitele na úrovni Premium nebo Metal – dětské účty.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Pro děti je k dispozici i samostatná aplikace.

Revolut Junior umožňuje rodičům či opatrovníkům založit pro své děti ve věku 7 až 17 let vlastní účet. U předplatného Premium lze založit 2 účty, u Metal až 5. Ty získají i svou platební kartu, na výběr je přitom ze tří barevných vzorů. Jako rodič následně můžete hlídat útratu, nabíjet dětský účet a do budoucna se počítá i s úkoly a odměnami za spoření apod. Dobrovolná je pak samostatná aplikace Junior, kde si mohou děti svůj účet spravovat samy.

Služba jako taková je zdarma, předplatné Premium ale stojí 175 korun měsíčně a Metal 300 korun měsíčně při ročním závazku. Při platbě na celý rok dopředu je možné získat slevu. Aplikaci Revolut Junior můžete stahovat skrze Google Play a App Store.

Diskuze (15) Další článek: Jedna éra pomalu končí, Microsoft posílá do důchodu 32bitové verze Windows

Témata článku: Software, Bitcoin, Mobilní aplikace, Evropa, Revolut, App Store, Peníze, Fintech, Google Play, Platební karta, Junior, Předplatitelé, Metal, Řev, Aplikace, Novi, Novinka, Možnost nákupu, Dětský účet, Premium, Samostatná aplikace, Účet, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

** Letos se začne prodávat první ruský notebook Bitblaze Titan ** Neohromí výkonem ani výbavou, nýbrž svou neotesaností ** A stejně nakonec není tak ruský, jak se tváří

Lukáš Václavík
RuskoNotebooky
Recenze hry Evil Dead: The Game. To nejlepší možné béčko

Recenze hry Evil Dead: The Game. To nejlepší možné béčko

Jak asi může může dopadnout videoherní adaptace jednoho z nejbláznivějších hororů filmové historie? No přesně takhle!

Ladislav Novák
KooperaceEvil Dead: The GameHororRecenze
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Téma Computeru: levné chytré hodinky do 2 000 Kč nás příjemně překvapily, tohle ale neumí

Téma Computeru: levné chytré hodinky do 2 000 Kč nás příjemně překvapily, tohle ale neumí

** Otestovali jsme 8 chytrých hodinek s cenou do 2 000 Kč ** Jsou kvalitní, mají češtinu a některé i GPS ** Tyhle věci ale ve srovnání s dražší konkurencí neumějí

Jiří KurucJakub Michlovský
HodinkyNositelnostiČasopis Computer