Mobilní aplikace | Revolut | Fintech

Revolut spouští dětské účty a karty. Novinku Junior si ale užijí jen předplatitelé

Revolut po celé Evropě spustil účty pro děti. Ty získají vlastní aplikaci a platební kartu. Vše přitom spravuje rodič ze své aplikace. Novinka je dostupná pro všechny předplatitele služby Premium nebo Metal.

Finanční aplikace Revolut nabízí alternativu ke klasickým bankám, kdy je možné si u ní vést účet, který si nabíjíte skrze běžnou platební kartu. Následně pak získáte některé výhody, jako je třeba okamžitou směnu peněz s výhodnými kurzy, možnost nákupu akcií či Bitcoinu a zlata. Nově přidává další výhodu pro své předplatitele na úrovni Premium nebo Metal – dětské účty.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Pro děti je k dispozici i samostatná aplikace.

Revolut Junior umožňuje rodičům či opatrovníkům založit pro své děti ve věku 7 až 17 let vlastní účet. U předplatného Premium lze založit 2 účty, u Metal až 5. Ty získají i svou platební kartu, na výběr je přitom ze tří barevných vzorů. Jako rodič následně můžete hlídat útratu, nabíjet dětský účet a do budoucna se počítá i s úkoly a odměnami za spoření apod. Dobrovolná je pak samostatná aplikace Junior, kde si mohou děti svůj účet spravovat samy.

Služba jako taková je zdarma, předplatné Premium ale stojí 175 korun měsíčně a Metal 300 korun měsíčně při ročním závazku. Při platbě na celý rok dopředu je možné získat slevu. Aplikaci Revolut Junior můžete stahovat skrze Google Play a App Store.

Diskuze (15) Další článek: Jedna éra pomalu končí, Microsoft posílá do důchodu 32bitové verze Windows

Témata článku: Software, Bitcoin, Mobilní aplikace, Evropa, Revolut, App Store, Fintech, Peníze, Možnost nákupu, Novinka, Google Play, Premium, Junior, Dětský účet, Novi, Platební karta, Samostatná aplikace, Metal, Účet, Předplatitelé, Aplikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5