Revolut | Fintech

Revolut přináší tmavý režim a užitečné skupinové účty

Revolut nedávno představil zcela přepracovaný vzhled své mobilní aplikace, překvapivě ale nebyl jeho součástí tmavý režim. To se mění nyní a konečně je tak dostupný jak pro Android a iOS. K tomu přináší i další novinky.

Pokud používáte novější Android či iOS, možná využíváte i nativní funkci tmavého režimu, která přebarví celý systém do tmavých barev, případně i další podporované aplikace. To umí výrazně ušetřit baterii a pro mnoho uživatelů je tato varianta jednodušší ke čtení. Není tak divu, že se tmavý režim dostává do čím dál více aplikací a další na řadu přišel Revolut.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Aplikace Revolutu je konečně dostupná i v tmavém režimu.

Ten nedávno prošel velkou designovou změnou a získal i nové logo. Nový tmavý design je pak prostoupený napříč celou aplikací a používá i základní černou, což právě dokáže ušetřit energii baterie u telefonů s AMOLED displeji – tyto části displeje se prostě nerozsvítí.

Další větší novinkou jsou pak skupinové účty. Doposud bylo možné vytvořit si sdílený trezor, kam může střádat peníze více osob a kdokoliv z nich je i vybrat. Teď je ale možné vytvořit skupinu, do které pak lze následně přidávat různé= transakce a rozdělit je mezi uživatele. Revolut pak už jen vypočítá, kdo komu kolik dluží a je tak snadné držet si přehled.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Nově také podporuje skupinové účty.

Aplikace umí zadat částku i ručně, není tak nutné vybírat jen z transakcí provedených skrze Revolut. Tím ale bohužel prozatím končí výčet pokročilejších funkcí – schopnosti jsou velmi základní, pro udržení si přehledu o výdajích např. na sdíleném bytě či na výletu ale bohatě stačí. S přehledem tak nahradí aplikace typu Dlužníček či Splitwise.

Novou verzi aplikace můžete stahovat pro Android i iOS.

Diskuze (39) Další článek: Na Chromeboocích poběží Windows 10, MS Office i Photoshop. Díky virtualizaci

Témata článku: Software, Android, Aktualizace, iOS, Mobilní aplikace, Design, Revolut, Baterie, Peníze, Mobilní telefon, Smartphone, Fintech, Displej, Aplikace, Režim, Účet, Přehled, Transakce


Určitě si přečtěte

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 243

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 125

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně