PR články

Revoluční světelné brýle Laxman relaxují i léčí

,,Trpěl jsem léta nespavostí a musel bral prášky. Až jsem vyzkoušel přístroj Laxman a nespavost byla za dva týdny pryč!“ popisuje třicetiletý programátor Jan Šabouk.
Revoluční světelné brýle Laxman relaxují i léčí

Nasadíte si sluchátka a speciální světelné brýle, zvolíte jeden z padesáti programů a zapnete start. Zvukové a světelné impulsy, které vysílají frekvenci, naladí mozek a tělo do potřebných stavů. Vypadá to jako sci-fi, nebýt toho, že na vývoji technologie AVS (= audiovizuální stimulace) se podílelo několik desítek vědeckých týmů, včetně NASA a dvou nositelů Nobelových cen. AVS přístroje u nás nejsou neznámé, nicméně větší popularitu zažívají až s nejlepším světovým modelem Laxman. Tento německý výrobek s novým typem brýlí totiž zásadně zvýšil účinnost. Dnes jej chválí i řada zahraničních celebrit (článek AVS přístroj Laxman si podmanil další osobnosti).

Klepněte pro větší obrázek
AVS přístroj Laxman si oblíbili George Clooney, David Beckham nebo Lucie Bílá.

Trpíte nespavostí? Tak si na Laxmanu zvolíte program ,,Rychlý spánek“, při kterém světlo a zvuk zpomalí pomocí přesných stimulů frekvenci Vašeho mozku a Vy automaticky usnete – přirozeným a hlubokým spánkem. Stejným způsobem dosahuje AVS přístroj i dalších dvou desítek účinků – relaxaci, odstranění depresí, vysokého krevního tlaku, bolesti, zrychlení učení aj. Technologie Laxmanu už nastartovala malou revoluci v léčbě některých psychosomatických nemocí.

,,Nejčastěji si ale uživatelé na Laxmanu pouští hlubokou relaxaci“, uvádí MUDr. Jan Cimický. ,,Tato speciální relaxace trvající 20 minut nahradí i hodiny kvalitního spánku. Navíc je prevencí před vyčerpáním, únavou, depresí nebo syndromem vyhoření. V dnešní době doporučuji AVS přístroje téměř všem. My ho ve středisku používáme už asi 20 let, kdy jsem si jeden přístroj přivezl z ciziny.“

Klepněte pro větší obrázek
Jeden dvacetiminutový program nahradí hodiny dobrého spánku.

Princip spočívá v tzv. ,,efektu napodobení frekvence“: mozek se totiž přeladí na frekvenci, kterou smysly přijímá. Mozek sám funguje na principu frekvencí – pokud je ve stresu, napětí, tak v něm probíhají rychlé frekvence, naopak při spánku velmi pomalé. Vědcům se podařilo najít způsob, jak frekvence mozku velmi přirozeně ovlivnit. Smyslem AVS technologie je navracet mozku jeho původní nebo i větší rozsah schopností, který vlivem různé psychické zátěže nebo věku ztratil.

Používání AVS technologie je bezpečné a pro uživatele pak jednoduché a praktické. Jedinou nevýhodou zůstává relativně vyšší cena – Laxman Basic stojí 25.000 Kč, ve verzi Premium třicet tisíc. Nejlevnější značkový AVS přístroj s garantovanou účinností pořídíte za 5000 Kč. Investice ale uživatelé téměř nelitují – nejvíce oceňují velký rozsah možností a mimořádnou účinnost. Jejich zkušenosti najdete zde. Odborný garant této technologie pro ČR provozuje také největší eshop s psychowalkmany ve střední Evropě: www.psychowalkman.cz.

ing. Jan Révai

Další článek: Tesla se starší generací autopilotu „přehlédla“ upravená svodidla a nabourala v plné rychlosti (video)

Témata článku: PR článkySex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru