Revoluční řešení ve světě informačních systémů

Microsoft představuje svou vizi digitální revoluce a vstupuje na trh s řešením Dynamics 365, které klasické informační systémy transformuje do online prostředí s cílem zefektivnit byznys nejen velkým společnostem, ale i středním a malým firmám.
Revoluční řešení ve světě informačních systémů

Společnost WEBCOM následuje novou strategii Microsoftu a díky řešení Dynamics 365 pomáhá firmám měnit svět podnikání, usnadnit práci a získat náskok před konkurencí. Silnými stránkami řešení je možnost pracovat i na cestách nebo z domova, úspora nákladů na pořízení a provoz, rychlé a jednoduché nasazení, snadná přizpůsobitelnost nebo možnost integrace s dalšími systémy i aplikacemi třetích stran.

Ve sféře podnikových trhů vládnou požadavky na informační systémy, které mají umožnit podporovat efektivitu, produktivitu, spolupráci a urychlení procesů. Firmy dnes pracují s velkým množstvím dat, potřebují je ukládat, upravovat a doplňovat, analyzovat, zpracovávat a vyhodnocovat. Vše je přitom zacíleno na maximální uspokojení zákaznických potřeb v oblasti nabídky produktů i služeb. Ideálem je společnost fungující v dokonalé souhře jako jeden celek.

Již nemusíte hledat sofistikovaný informační systém a přemýšlet nad stavem stávajícího softwaru. Propojit oblasti výroby, obchodu a marketingu, péče o zákazníka, řízení techniků v terénu, řízení projektů, financí a účetnictví je nyní snadné díky inteligentním podnikovým aplikacím Dynamics 365. A řešení nabízí ještě mnohem více.

Podívejte se na video, jak lze řešit marketingové procesy:

WEBCOM chce spojit svět technologií a zpřístupnit softwarová řešení pro každé odvětví a firmu, každého člena týmu a jeho práci a to po celém světě. Nezáleží na tom, zda jste v kanceláři, na cestách, na letišti nebo v autě. Vaše produktivita zůstane neomezená. Dynamics 365 je spojením ERP a CRM systémů s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí. Dynamics 365. Žijte svou budoucnost hned. Více informací najdete na www.msdynamics365.cz.

Jarmila Jelínková, WEBCOM

Další článek: Evropská komise obvinila Facebook: Při nákupu WhatsAppu jste nás podvedli


Určitě si přečtěte

Blíží se HTTP/3: Web bude rychlejší a bude používat úplně jinou technologii

Blíží se HTTP/3: Web bude rychlejší a bude používat úplně jinou technologii

** Příští verze klíčového protokolu HTTP nebude postavená na TCP ** Namísto toho použije „vylepšené UDP“ ** HTTP/3 bude postavené na QUIC

Jakub Čížek | 60

Řidiče Tesly ukolébal autopilot, policisté ho zastavili až po 11 kilometrech

Řidiče Tesly ukolébal autopilot, policisté ho zastavili až po 11 kilometrech

** Policisty poblíž San Franciska zaujala Tesla se spícím řidičem ** Donutili vozidlo zpomalit a následně probudili překvapeného řidiče ** Vozidlo podle dostupných informací jelo v režimu autopilota

Karel Kilián | 70Aktuální číslo časopisu Computer

Jak nastavit a ochránit nový mobil

Velký test bezdrátových klávesnicí a myší

Počítače v roce 2019

Srovnání barevných laserových multifunkcí