Resumé: Invex byl největší událostí minulého týdne

Celý minulý týden Živě.cz informovalo a komentovalo největší počítačový a komunikační veletrh ve střední Evropě. Pokud se nechcete ztratit v záplavě článků, připravili jsme pro vás podrobný přehled.

Články jsou řazeny chronologicky, od nejmladších po nejstarší.

Předběžná zpráva o konci Invexu
BVV vydalo předběžnou zprávu o Invexu a naznačuje nejen předběžné výsledky minulého týdne, ale i plány do budoucna.

Téma týdne: ministerstvo informatiky a elektronická veřejná správa
Vývoj v oblasti elektronizace veřejné správy se ubírá správným směrem, ale zatím ne příliš soustředěně a velmi pomalu. Jistý tah na branku naznačil na letošním Invexu šéf nového Ministerstva informatiky Vladimír Mlynář.

Střípky z Invexu: velká obrázková galerie
Invex skončil a nastal čas rekapitulovat. I jali jsme se pročistit náš obrazový archív a ty nejlepší obrázky jsme se rozhodli publikovat. Pokud jste na Invexu nebyli, máte poslední šanci se podívat, jak to tam vlastně vypadalo. Máme více než padesát fotografií.

Apple na Invexu: procházka jablečným sadem
Osobní počítače Apple Macintosh byly na Invexu posledních několik let doslova roztříštěny na spoustu malých stánků. Letos je tomu však jinak a expozice vystavující jablečné počítače se určitě přehlédnout nedá.

Invex: jaký byl letošní Linux Hall?
Konference Linux Hall se na Invexu konala i tento rok. V něčem byla stejná jako loňské ročníky, v něčem byla naopak nová a zajímavá.

Invex: jsou na výstavišti, budou i za rok?
Invex končí a tak jsme se zeptali několika vystavovatelů z různých oblastí na jejich názor na spokojenost s letošním Invexem.

Fotografie z Invexu: likvidace pirátských cédéček po ministersku
Včera před polednem byly na Invexu znečeny pirátské kopie cédéček, dévédéček a videokazet na důkaz toho, že ministerstvo vnitra nenechá piráty na pokoji. Pamatujete na pátera Koniáše?

Fotogalerie: hračičky na Invexu
Pokud jste již zavítali na letošní Invex, jistě vás v pavilonu B zaujaly stánky asijských vystavovatelů s cedulkami „Welcome distributors“. Připravte se na roztomilé a užitečné hračičky.

Výsledky soutěže The Best of Invex 2002
Jako každým rokem i letos vybraly redakce deseti odborných časopisů deset nejlepších produktů, které jsou na Invexu k vidění.

Invex: u Microsoftu se bojuje o rekord
Zatímco loni byla na Invexu prezentována terabajtová databáze, pro letošní rok se připravila dvouterabajtová databáze. Něco takového nenajdete nejen na jiných výstavách, zřejmě ale také nikde jinde na světě.

Invex: zajímavé novinky od HP
Stánek Hewlett-Packardu tvoří z velké části expozice partnerských firem, přesto se tu najde na poměrně malém prostoru vysoká koncentrace zajímavých exponátů.

Rozhovor s Eugenem Kasperskym: za pár let by mohl být internet zcela nepoužitelný
Výstavu Invex 2002 navštívil i Eugen Kaspersky, významná osobnost v oblasti antivirové ochrany. Bude v budoucnu internet zavirovaný k prasknutí?

Invex: podívejte se s IBM do počítačové historie
Výstava IBM - Měníme svět mapuje pomocí několika zajímavých historických exponátů naši počítačovou minulost. Podívejte se na staré počítače, notebooky a další techniku.

Průvodce Invexem slovem i obrazem
Podívejte se, jak vypadají velké stánky, jak vypadají ty dříve velké a nyní skromné expozice a jak vypadají široké uličky mezi stánky. Vše důležité na Invexu jsme shrnuli objektivem našeho fotoaparátu.

Invex: Olympus oficiálně uvedl nové digitální fotoaparáty
Olympus C-50Zoom, C-730UZ a C-5050Zoom míří po nedávné světové premiéře i na český trh a jsou tak známy oficiální ceny.

Invex začíná: jaká jsou hlavní lákadla
Dnes v devět ráno vypukne Invex. Ač tam třeba nebude pro vás řada zajímavých firem a celý týden má podle předpovědi v Brně pršet, pokusíme se vás nalákat na nějaké zajímavosti, které stojí za vaši pozornost, a mohly by vás k návštěvě Invexu zviklat.

Týden do Invexu
Přesně za týden vypukne nejvýznamnější česká podzimní událost oblasti počítačů a komunikací.

Kdo (ne)bude na Invexu
Letošní Invex bude do značné míry přelomový. Zatímco doposud velké firmy vykládaly, že Invex v podstatě nepotřebují, a nakonec tam zase byly, letos přešly od slov k činům a na Invexu prostě vystavovat nebudou.

Diskuze (4) Další článek: Notebooky Aceru téměř za třicet tisíc

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,