Časopis Computer | Mobilní aplikace

Reklamace mobilních aplikací: Jak reklamovat nákup aplikace na telefonu

Ať už se spletete, nebo aplikace prostě nesplňuje vaše požadavky, můžete si nechat vrátit peníze zpět. Na každé platformě však platí trochu jiná pravidla.
Reklamace mobilních aplikací: Jak reklamovat nákup aplikace na telefonu

Možnost vrátit peníze máte nejen u nákupu aplikací, ale také u hudby, filmů a podobných věcí. Pro každou platformu a pro každý obsah přitom platí trochu jiná pravidla. Já se tentokrát zaměřím primárně na aplikace a In-App nákupy v aplikacích.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

Co0621_mockup2.jpg

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Témata článku: Časopis Computer, Apple, Android, Mobilní aplikace, iOS, Tipy, iTunes, Peníze, Nákup, Jak, Vrácení peněz, Aplikace, Zakoupení, Vrácení, Google Play Store, Řek, APL