Testy | Lenovo | All-in-one

Recenze počítače Lenovo Yoga AIO 7. I s all-in-one se dají hrát hry

All-in-one počítače nebývají příliš vhodné na hraní počítačových her. Nový a originálně řešený AiO od Lenova je však výjimkou, přičemž to není jediné, v čem se vymyká.
Recenze počítače Lenovo Yoga AIO 7. I s all-in-one se dají hrát hry

Plusy

  • Mimořádně vysoký výkon
  • Kvalitní 27" 4K displej
  • Snadné otáčení na výšku
  • Tichý chod
  • Elegantní design

Minusy

  • Vyšší cena
  • Chybí výšková polohovatelnost
8,6
Hodnocení

Yoga AIO je zbrusu nová řada all-in-one počítačů od Lenova, která hned na první pohled za­ujme výrazným reproduktorem ve své spodní části. Když se ale podíváte na AiO zezadu, zjistíte, že je tento reproduktor součástí ploché základny, v níž se celý počítač nachází. Monitor je na této základně zavěšen, díky čemuž je velice snadné ho otočit na výšku – vystačíte si s jedním prstem. Nechybí ani detekce otočení, nicméně na výškové polohování můžete zapomenout. Monitor lze i s celou základnou díky kloubu v podstavci jen naklopit, a to v rozmezí od 0 do 18°. Podstavec je celokovový a celý počítač mimořádně robustní, nehrozí jeho kývání či kymácení na stole.

Klepněte pro větší obrázek
27" all-in-one počítač Lenovo Yoga AIO 7 27ACH6

Kvalitní prostorný displej

Samotnou kapitolu představuje velký 27" displej s vysokým 4K rozlišením, který má matný povrch a velké rozmezí jasu. Poskytuje přitom přesné barvy s odchylkou ΔE pouhých 2,38 a kompletním pokrytím barevného prostoru sRGB i Adobe RGB, takže se hodí na úpravu fotografií a grafické práce. Zajímavou funkcí displeje je možnost streamování obrazu přímo do něj – stačí pomocí tlačítka na pravém boku zvolit Cast Mode. V nastavení OSD menu, které se ovládá tlačítky na pravém boku, zase najdete například filtr modrého světla či další přizpůsobení obrazu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Stačí lehce zabrat a otočíte displej na výšku, automaticky se otočí i obraz. I v režimu na výšku si počítač zachovává eleganci (zejména když mu odpojíte kameru)

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Windows, Testy, AMD, Články z Computeru, Kamera, Lenovo, SSD, USB, Micron, All-in-one, Počítač, OSD, JBL, Displej, Monitor, AMD Ryzen, AIO, LAN, Adobe RGB, Boost, Axa, Radeon, Digitální kamery na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

** Patentové spory většinou ústí k tomu, že jedna z firem zaplatí ** Oppo ani OnePlus však nechtějí platit 2,50 EUR za každý telefon ** Firmy už v Německu nesní prodávat, a to může platit i o dalších trzích

Martin Chroust
NěmeckoPatentSmartphony
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony