Testy | Lenovo | All-in-one

Recenze počítače Lenovo Yoga AIO 7. I s all-in-one se dají hrát hry

All-in-one počítače nebývají příliš vhodné na hraní počítačových her. Nový a originálně řešený AiO od Lenova je však výjimkou, přičemž to není jediné, v čem se vymyká.

Plusy

  • Mimořádně vysoký výkon
  • Kvalitní 27" 4K displej
  • Snadné otáčení na výšku
  • Tichý chod
  • Elegantní design

Minusy

  • Vyšší cena
  • Chybí výšková polohovatelnost
8,6
Hodnocení

Yoga AIO je zbrusu nová řada all-in-one počítačů od Lenova, která hned na první pohled za­ujme výrazným reproduktorem ve své spodní části. Když se ale podíváte na AiO zezadu, zjistíte, že je tento reproduktor součástí ploché základny, v níž se celý počítač nachází. Monitor je na této základně zavěšen, díky čemuž je velice snadné ho otočit na výšku – vystačíte si s jedním prstem. Nechybí ani detekce otočení, nicméně na výškové polohování můžete zapomenout. Monitor lze i s celou základnou díky kloubu v podstavci jen naklopit, a to v rozmezí od 0 do 18°. Podstavec je celokovový a celý počítač mimořádně robustní, nehrozí jeho kývání či kymácení na stole.

d8600677-4d0e-4af7-9934-40f7b206353f
27" all-in-one počítač Lenovo Yoga AIO 7 27ACH6

Kvalitní prostorný displej

Samotnou kapitolu představuje velký 27" displej s vysokým 4K rozlišením, který má matný povrch a velké rozmezí jasu. Poskytuje přitom přesné barvy s odchylkou ΔE pouhých 2,38 a kompletním pokrytím barevného prostoru sRGB i Adobe RGB, takže se hodí na úpravu fotografií a grafické práce. Zajímavou funkcí displeje je možnost streamování obrazu přímo do něj – stačí pomocí tlačítka na pravém boku zvolit Cast Mode. V nastavení OSD menu, které se ovládá tlačítky na pravém boku, zase najdete například filtr modrého světla či další přizpůsobení obrazu.

8f095955-b81a-4739-9f95-cde7ed087503655d11c2-0f2a-4246-aaa4-537e71f47de3
Stačí lehce zabrat a otočíte displej na výšku, automaticky se otočí i obraz. I v režimu na výšku si počítač zachovává eleganci (zejména když mu odpojíte kameru)

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium
Váš názor Další článek: Recenze herního notebooku Acer Predator Helios 300. Tady se na ničem nešetřilo

Témata článku: Testy, Windows, AMD, SSD, Kamera, Články z Computeru, Lenovo, USB, Micron, All-in-one, JBL, Displej, OSD, Radeon, Počítač, AMD Ryzen, AIO, LAN, Boost, Monitor, Adobe RGB, Axa, Digitální kamery na Heureka.cz