Testy | Alza.cz

Recenze nabíječky AlzaPower G300. Galium pomáhá k malým rozměrům a skvělým parametrům

Představte si napájecí adaptér, který budete mít na všechno – na rychlé nabíjení telefonu, tabletu i dvou notebooků současně, přitom není nijak velký. Jmenuje se  AlzaPower G300 GaN Fast Charge 100W. Důvodem, proč se i přes malé rozměry může pochlubit výkonem až 100 W, je fakt, že v silových obvodech využívá namísto křemíku sloučeninu GaN (Gallium Nitride) neboli nitrid gallitý.

Klepněte pro větší obrázek

Ta snese vyšší zátěž, má vyšší účinnost (95 % oproti 87 %) a umožňuje zmenšit rozměry GaN adaptérů oproti klasickým křemíkovým až na polovinu. To je případ i této nabíječky Alza­Power, jejíž dva USB-C porty podporují Power Delivery s napětím až 20 V při proudu až 5 A, což je plně dostačující pro jakýkoli notebook nabíjitelný přes USB-C.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Notebooky, Články z Computeru, Samsung, Huawei, Příslušenství, Alza.cz, Samsung AFC, Notebook, Malý rozměr, Quick Charge, Nabíječka, Rozměr, Gan, Power Delivery, Parametr, Notebooky na Heureka.czZapomeňte na ropu a uhlí, Evropa chce vyrábět petrolej a naftu ze vzduchu
Jakub Čížek
EnergetikaEvropaObnovitelné zdroje
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály