Hry | Razer | Vitamíny

Razer chce zlepšit soustředění hráčů při hraní. Začal prodávat povzbuzující žvýkačky

Razer je známý výrobce počítačových komponent pro hráče, nedávno se ale pustil i do oblasti, která začíná být stále atraktivnější - potravinové doplňky pro hráče. Nejdříve začal vlastní verzí energetického nápoje od výrobce 5 Gum, ale nyní partnerství pokračuje a Razer představil i vlastní verzi žvýkaček.

Žvýkačky Razer Respawn by 5 jsou zaměřené na hráče ve smyslu toho, aby zlepšily soustředěnost a tedy i potenciální výkon ve hrách - třeba rychlejší a přesnější reakce. Složení žvýkaček je poměrně moderní a jednoduché - žádné cukry, výtažek ze zeleného čaje a přidaný vitamín B. Zajímavostí je, že jsou žvýkačky šedé, ale Razer zmiňuje, že nebarví.

K dispozici jsou tři příchutě - Cool Mint, Tropical Punch a Pomegranate Watermelon. Za „hráčské“ žvýkačky od Razeru si ale pořádně zaplatíte. Oproti standardní verzi žvýkaček 5 Gum jsou totiž ceny třikrát vyšší - balení 15 kusů vyjde na 3 dolary (asi 84 korun) a 150 žvýkaček pak stojí 28 dolarů (kolem 800 korun).

Diskuze (16) Další článek: Detailní srovnání specifikací nových Xboxů. V čem se liší Series S a Series X?

Témata článku: Hry, Razer, Jídlo, Potraviny, Vitamíny, Gum, Hráč, Hraní, Soustředění, Žvýkačka, Dolar, VerzeRecenze filmu Quo vadis, Aida? Drásavě intenzivní připomenutí masakru ve Srebrenici

Recenze filmu Quo vadis, Aida? Drásavě intenzivní připomenutí masakru ve Srebrenici

Film Jasmily Žbanić, který má thrillerově nervní tempo, ale přitom si uchovává úctu k faktům a v jeho jádru stojí uvěřitelné osobní drama.

Marek Čech
Recenze filmů
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály