Sport

Mistrovství světa v ragby online: Kde sledovat zápasy na internetu

Mistrovství světa v ragby online: Kde sledovat zápasy na internetu

Letošní mistrovství světa v ragby – 2019 Rugby World Cup – začíná 20. září a dvacet týmů, které se do něj kvalifikovaly, v něm až do 2. listopadu odehraje 48 zápasů. Mistrovství světa se koná každé čtyři roky, tentokrát je v Japonsku, kde pro něj připravili dvanáct stadionů po celé zemi.

Až do 13. září budou probíhat zápasy v základních skupinách. Z každé postoupí dva týmy do vyřazovacích bojů. Česká ragbyová reprezentace se na mistrovství světa nekvalifikovala.

Tip: Vše o MS v ragby – výsledky, pravidla i program

Jestli nemůžete sledovat zápas v televizi, máte několik možností, jak ho najít na internetu. 

Vysílací práva na mistrovství má Česká televize, a to i pro online vysílání. Situace je tedy jednoduchá, stačí využít službu iVysílání České televize, kde můžete program ČT4 Sport sledovat živě přes internet.

ČT4 Sport je k dispozici také formou aplikace pro Android a pro iOS. Plánované i odvysílané zápasy najdete pohromadě na webu České televize.

Klepněte pro větší obrázek 
Schéma kvalifikace na mistrovství světa v ragby

MS v rugby online také oficiálně

Pro seznam všech zápasů včetně časů v lokálním a našem pásmu navštivte web Rugby World Cup. Vzhledem k časovému posunu se většina z nich odehraje kolem našeho poledne, případně ráno.

Tento web zřejmě také můžete využít pro sledování zápasů online, i když pouze v textovém režimu a některém z podporovaných jazyků, například v angličtině. Na časové ose zde jsou hlavní momenty zápasů, statistiky a soupisky hráčů.

Rugby World Cup najdete i na sociálních sítích: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube. Oficiální hashtag je #RWC 2019 a na Twitteru to pod ním už hodně žije.

K mistrovství světa existuje i oficiální mobilní aplikace pro Android i pro iOS. Také v ní můžete sledovat textové přenosy utkání.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka oficiální aplikace Rugby World Cup 2019

Když v práci nebo ve škole nebudete mít možnost sledovat online video, můžete čas od času nenápadně kouknout na iSport, kde najdete textové přenosy v češtině a dozvíte se další aktuální a užitečné informace o ragby.

Váš názor Další článek: Za klima protestují i zaměstnanci Microsoftu, Alphabetu nebo Amazonu: „Musíme pracovat společně“

Témata článku: Internet, YouTube, ČT Sport, Japonsko, Android, Instagram, Sport, Facebook, Twitter, iVysílání, iOS, Rusko, Mistrovství světa, Ragby, Program MS, Aplikace, Mistrovství, Česká televize, World Cup


Určitě si přečtěte

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 23

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 34Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky