Microsoft | Flight Simulator

První testovací verze Microsoft Flight Simulatoru vyjde koncem srpna. Jak ji vyzkoušet?

Když Microsoft na konferenci Electronic Entertainment Expo (E3) oznámil, že připravuje novou verzi svého leteckého simulátoru Flight Simulator, postaral se o jedno z největších herních překvapení tohoto roku. Že se nejedná o plané sliby, potvrzuje skutečnost, že již koncem srpna by měla vyjít první testovací verze.

Testovací verze hry budou mít omezený obsah a jejich cílem je poskytnout první pohled na některé z chystaných funkcí. Hráči, kteří se zapojí do programu Insider, budou mít k dispozici testovací sestavení. Očekává se od nich, že budou hlásit zjištěné chyby a poskytovat vývojářům zpětnou vazbu.

Stabilní verze přijde v příštím roce

Pokud vše půjde podle plánu, měli bychom se stabilní verze Microsoft Flight Simulatoru dočkat někdy v roce 2020 – konkrétněji však nebyl termín vydání specifikován. Nadšenci do simulátorového létání se mohou těšit na fotorealistickou grafiku, propracované kokpity, počasí odpovídající aktuální situaci nebo rušné dění na letištích.

Případné nadšení z možnosti zapojit se do testování bude možná některým hráčům kalit fakt, že jednotlivá sestavení poskytnou jen omezený zážitek. Odměnou bude přístup do uzavřených diskuzních fór a exkluzivní informace o průběhu vývoje hry.

Microsoft hodlá v první polovině srpna aktualizovat plán vývoje, poté mají následovat první klipy se záběry ze hry a podrobné informace o prvním sestavení. Na konci srpna pak bude zahájen testovací program a uvolněna první zkušební verze.

Jak se přihlásit do testovacího programu?

Microsoft již spustil stránku testovacího programu Insider, na které se mohou hlásit zájemci, jež jsou ochotni poskytovat vývojářům zpětnou vazbu. „Sdílíte naši vášeň pro létání? Máte zájem spolupracovat na další generaci Microsoft Flight Simulatoru? Program Insider je tu pro vás!“ láká uchazeče.

K přihlášení stačí zadat do formuláře jméno, příjmení, e-mailovou adresu a souhlasit s pravidly a podmínkami. V odpovědích na nejčastěji kladené otázky se dozvíte například to, že účastníci budou muset občas vyplňovat krátké dotazníky. Vzhledem k tomu, že zapojení do testovacího program vyžaduje poskytnutí osobních údajů, musí být žadatelům nejméně 18 let.

„Testovací piloti“ budou rozděleni do několika skupin, přičemž každá bude dostávat na vyzkoušení různá sestavení – neznamená to tedy, že každý bude testovat všechno. Zbývá dodat, že Microsoft Flight Simulator by měl fungovat na počítačích s operačním systémem Windows 10 a herních konzolích Xbox.

Diskuze (5) Další článek: Elektrická helikoptéra by měla být lehčí a snadněji ovladatelná. V Číně se se to pokusí dokázat

Témata článku: Microsoft, Hry, Létání, Xbox, Flight Simulator, Testovací program, Testovací verze, Insider, Konec srpna, Verze, Sestavení, Entertainment


Určitě si přečtěte

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 56

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

** Pochopit techniky a principy A.I. je složité ** Ale nebojte, jde to i bez doktorátu z IT a matematiky ** Vyzkoušíme generátor neuronových sítí od Googlu

Jakub Čížek | 10

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 2

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

** MyHeritage slibuje nejlepší neuronovou síť pro vylepšování fotek ** Funguje tím líp, čím horší fotku upravuje ** Otestovali jsme desítky různých snímků

Marek Lutonský, Lukáš Václavík | 38


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11