Microsoft | Flight Simulator

První testovací verze Microsoft Flight Simulatoru vyjde koncem srpna. Jak ji vyzkoušet?

Když Microsoft na konferenci Electronic Entertainment Expo (E3) oznámil, že připravuje novou verzi svého leteckého simulátoru Flight Simulator, postaral se o jedno z největších herních překvapení tohoto roku. Že se nejedná o plané sliby, potvrzuje skutečnost, že již koncem srpna by měla vyjít první testovací verze.

Testovací verze hry budou mít omezený obsah a jejich cílem je poskytnout první pohled na některé z chystaných funkcí. Hráči, kteří se zapojí do programu Insider, budou mít k dispozici testovací sestavení. Očekává se od nich, že budou hlásit zjištěné chyby a poskytovat vývojářům zpětnou vazbu.

Stabilní verze přijde v příštím roce

Pokud vše půjde podle plánu, měli bychom se stabilní verze Microsoft Flight Simulatoru dočkat někdy v roce 2020 – konkrétněji však nebyl termín vydání specifikován. Nadšenci do simulátorového létání se mohou těšit na fotorealistickou grafiku, propracované kokpity, počasí odpovídající aktuální situaci nebo rušné dění na letištích.

Případné nadšení z možnosti zapojit se do testování bude možná některým hráčům kalit fakt, že jednotlivá sestavení poskytnou jen omezený zážitek. Odměnou bude přístup do uzavřených diskuzních fór a exkluzivní informace o průběhu vývoje hry.

Microsoft hodlá v první polovině srpna aktualizovat plán vývoje, poté mají následovat první klipy se záběry ze hry a podrobné informace o prvním sestavení. Na konci srpna pak bude zahájen testovací program a uvolněna první zkušební verze.

Jak se přihlásit do testovacího programu?

Microsoft již spustil stránku testovacího programu Insider, na které se mohou hlásit zájemci, jež jsou ochotni poskytovat vývojářům zpětnou vazbu. „Sdílíte naši vášeň pro létání? Máte zájem spolupracovat na další generaci Microsoft Flight Simulatoru? Program Insider je tu pro vás!“ láká uchazeče.

K přihlášení stačí zadat do formuláře jméno, příjmení, e-mailovou adresu a souhlasit s pravidly a podmínkami. V odpovědích na nejčastěji kladené otázky se dozvíte například to, že účastníci budou muset občas vyplňovat krátké dotazníky. Vzhledem k tomu, že zapojení do testovacího program vyžaduje poskytnutí osobních údajů, musí být žadatelům nejméně 18 let.

„Testovací piloti“ budou rozděleni do několika skupin, přičemž každá bude dostávat na vyzkoušení různá sestavení – neznamená to tedy, že každý bude testovat všechno. Zbývá dodat, že Microsoft Flight Simulator by měl fungovat na počítačích s operačním systémem Windows 10 a herních konzolích Xbox.

Diskuze (5) Další článek: Elektrická helikoptéra by měla být lehčí a snadněji ovladatelná. V Číně se se to pokusí dokázat

Témata článku: Microsoft, Hry, Xbox, Létání, Flight Simulator, Testovací program, Insider, Konec srpna, Testovací verze, Sestavení, Verze


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 22

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 25

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky