Microsoft | Flight Simulator

První testovací verze Microsoft Flight Simulatoru vyjde koncem srpna. Jak ji vyzkoušet?

Když Microsoft na konferenci Electronic Entertainment Expo (E3) oznámil, že připravuje novou verzi svého leteckého simulátoru Flight Simulator, postaral se o jedno z největších herních překvapení tohoto roku. Že se nejedná o plané sliby, potvrzuje skutečnost, že již koncem srpna by měla vyjít první testovací verze.

Testovací verze hry budou mít omezený obsah a jejich cílem je poskytnout první pohled na některé z chystaných funkcí. Hráči, kteří se zapojí do programu Insider, budou mít k dispozici testovací sestavení. Očekává se od nich, že budou hlásit zjištěné chyby a poskytovat vývojářům zpětnou vazbu.

Stabilní verze přijde v příštím roce

Pokud vše půjde podle plánu, měli bychom se stabilní verze Microsoft Flight Simulatoru dočkat někdy v roce 2020 – konkrétněji však nebyl termín vydání specifikován. Nadšenci do simulátorového létání se mohou těšit na fotorealistickou grafiku, propracované kokpity, počasí odpovídající aktuální situaci nebo rušné dění na letištích.

Případné nadšení z možnosti zapojit se do testování bude možná některým hráčům kalit fakt, že jednotlivá sestavení poskytnou jen omezený zážitek. Odměnou bude přístup do uzavřených diskuzních fór a exkluzivní informace o průběhu vývoje hry.

Microsoft hodlá v první polovině srpna aktualizovat plán vývoje, poté mají následovat první klipy se záběry ze hry a podrobné informace o prvním sestavení. Na konci srpna pak bude zahájen testovací program a uvolněna první zkušební verze.

Jak se přihlásit do testovacího programu?

Microsoft již spustil stránku testovacího programu Insider, na které se mohou hlásit zájemci, jež jsou ochotni poskytovat vývojářům zpětnou vazbu. „Sdílíte naši vášeň pro létání? Máte zájem spolupracovat na další generaci Microsoft Flight Simulatoru? Program Insider je tu pro vás!“ láká uchazeče.

K přihlášení stačí zadat do formuláře jméno, příjmení, e-mailovou adresu a souhlasit s pravidly a podmínkami. V odpovědích na nejčastěji kladené otázky se dozvíte například to, že účastníci budou muset občas vyplňovat krátké dotazníky. Vzhledem k tomu, že zapojení do testovacího program vyžaduje poskytnutí osobních údajů, musí být žadatelům nejméně 18 let.

„Testovací piloti“ budou rozděleni do několika skupin, přičemž každá bude dostávat na vyzkoušení různá sestavení – neznamená to tedy, že každý bude testovat všechno. Zbývá dodat, že Microsoft Flight Simulator by měl fungovat na počítačích s operačním systémem Windows 10 a herních konzolích Xbox.

Diskuze (4) Další článek: Elektrická helikoptéra by měla být lehčí a snadněji ovladatelná. V Číně se se to pokusí dokázat

Témata článku: Microsoft, Létání, Xbox, Hry, Flight Simulator, Verze, Insider, Konec srpna, Testovací program, Testovací verze, Sestavení


Určitě si přečtěte

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

** Testy nových procesorů Ryzen 3000 od AMD jsou venku ** Výkon ve většině aplikací překonává konkurenci od Intelu ** AMD je přitom zároveň neuvěřitelně výhodné v poměru ceny i výkonu

Karel Javůrek | 173

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 31Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch