První gigabitový Ethernet dostupný od BICC.

BICC jako první nabízí komplexní řešení postavená na gigabitovém Ethernetu.
Skotové BICC Brand-Rex jsou nejrychlejší. Za prvé umí jako pro nejrychlejší -- gigabitový Ethernet -- udělat kompletní řešení, tj. vyrobit kabely i celou strukturovanou kabeláž, jednak měli toto komplexní řešení jako první na světě. Zároveň je BICC podle svého vyjádření prvním na světě, kdo má stíněný i nestíněný systém.

Podotkněme, že definice gigabitového Ethernetu vyšla teprve začátkem letošního roku. GigaPlus je strukturovaný "měděný" systém, pro optiku se přidává buď Helios (propojování svařováním a lepením), nebo Blolite (systém zafukovaných optických vláken (500 metrů svisle, 1 km horizontálně; na Invexu má být představen Blolite se svislým zafukováním, 4 vlákna do trubky).

Je samozřejmé, že strukturovaná kabeláž GigaPlus se hodí nejen pro gigabitový Ethernet, ale též pro ATM, ISDN, FDDI a Frame Relay, tj. pro všechny spoje, které pracují pod 200 Mb/s. Systém byl sice původně navržen pro 100 Mb/s, avšak je certifikován pro 200 Mb/s.

BICC dává na svůj systém 25letou záruku včetně skleněných vláken (sklo je amorfní hmota a teče), pokud je realizována pokládka skleněných kabelů v rámci instalace, a dává doživotní záruku na protokol.

Mezi největší konkurenty skotské firmy BICC Brand-Rex patří izraelská RIT, pak Lucent se svým GigaSpeed a další. BICC je největším větovým výrobcem kabelů pro přenosy dat, největším v Evropě a třetím největším ve Spojených státech. Celosvětově zaměstnává BICC Brand-Rex 37 tisíc lidí. BICC u nás nemá přímé zastoupení a prodává přes partnery -- Triton, Ericsson, Krugel Exim a Comms Center.

Váš názor Další článek: ISDN – zpátky ni krok!

Témata článku: Triton, Pokládka, ETH, Vlákno, Brand, Gigabitový ethernet, DOS, Ethernet, Kabeláž, Relay, Brandy


Určitě si přečtěte

Air Bank, Fio banka a MONETA zakládají alianci pro bankovní identitu
Jakub Čížek
BankaČeskoeGovernment
Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 36

Lukáš Václavík
UWBIoTTechnologie
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5