Prozeta virtuální datacentrum

(Inzerce) Je cloudové řešení poskytující služby IaaS+. Ve skutečnosti se jedná o Datacenter as a Service, tedy Datacentrum jako služba.
Prozeta virtuální datacentrum

Která poskytuje všechny možnosti fyzického datacentra, tak jsou zákazníci zvyklí a to v kombinaci s výhodami cloudu.

Náhrada datacentra:

  • Hardware – servery, storage, síť a další appliance
  • Software – virtualizace, správa, monitoring
  • Služby – kolokace, konektivita, správa

Více než datacentrum:

  • Nulové náklady na správu
  • Přidávání nových funkcionalit a vylepšení v čase
  • Přesně definovaná služba, cena a SLA

Virtuální datacentrum PROZETY nabízí svým českým zákazníkům Vysokou dostupnost a výkon. Služby jsou poskytované ze 3 datových center v Praze, což umožňuje předejít celkovému výpadku služby I při výpadku celého datacentra.  PVDC je nastaveno pro vysokou zátěž a připraveno pro maximální šíři využití zákazníky z různých oborů.

Samozřejmostí je 24x7 podpora lokálními odborníky s orientace na zákazníka i jeho individuální požadavky. Telekomunikační operátoři a poskytovatelé služeb ocení nativní podporu vice instancí, která umožňuje přeprodej cloudových služeb vlastním zákazníkům I poskytování public cloudu. Jako u všech našich služeb klademe velký důraz na bezpečnost. PROZETA je certifikova

S cloudem od PROZETY se můžete plně soustředit na své zákazníky a investovat čas I peníze do jiných oblastí, než je tradiční IT.

PROZETA je stabilní česká firma, poskytující služby a prodej síťového HW od roku 1991. Jsme partnerem společností Cisco Systems, Intel, Arista Networks. Naše cloudové služby jsou certifikované v programu Cisco cloud and managed services.

Výhody virtuálního datacentra pro zákazníky

Snížené náklady Bez nutnosti počáteční investice do HW. Provoz v OPEX modelu. Garantujeme snížení nákladů na existující infrastrukturu a provoz IT

Flexibilní a robustní infrastruktura Umožňující dostat výkon a kapacitu skutečně na vyžádání dle vašich potřeb.

IT outsourcing Převeďte odpovědnost za správu IT na nás, postaráme se o vaši virtuální infrastrukturu. S námi dostáváte odhodlaný tým fungující jako součást vaší firmy.

IT náklady pod kontrolou Využijte jen to, co skutečně potřebujete. Rozdělte své náklady mezi týmy, projekty I zákazníky. S námi skutečně uvidíte, kam jdou vynaložené prostředky.

Vždy na míru Nevěříme na jedno řešení pro každého.  S naší pomocí dostanete služby odpovídající vašim požadavkům dnes a připravené na ty zítřejší.

Always on Snižte svá rizika, už žádné výpadky. S naší infrastrukturou garantujeme maximální dostupnost potřebnou pro 24/7 provoz.

Bezpečnost Zabezpečená datacentra, síťová infrastruktura, bezpečnostní procedury. Dvojí autentifikace. ISO 27001 certifikace. Udržíme vaše data v bezpečí

Rychlé spuštění služeb Virtuální datacentrum je navrženo tak, aby maximálně podpořilo váš business, kreativitu a schopnost spustit služby dle vašeho plánu. MY se staaráme, zatímco vy se můžete věnovat svým zákazníkům.

Více na www.prozeta.eu

Další článek: AMD prý uvede dvoučipový Radeon R9 Fury X2 už v prosinci

Témata článku: Virtuální realita, Datacentra, Virtual, Počáteční investice, Virtuální, Maximální dostupnost, My Cloud, Různé obory, Síťová infrastruktura, Rychlé spuštění, Datacentrum, Odhodlaný tým, Celé data, Poskytovatel služeb, Česká firma


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF