Projekty na dosah: nový portál pro IT odborníky

(Inzerce) Mezinárodní společnost CoolPeople spustila nový pracovní portál www.cool-jobs.eu s pozicemi na IT projektech v EU na HPP i externí spolupráci.

Na novém specializovaném pracovním IT portálu www.cool-jobs.eu najdou IT odborníci pracovní pozice jak pro externí spolupráci (bodyshop/contracting), tak také na hlavní pracovní poměr. V nabídce si mohou IT specialisté vybrat z mnoha zajímavých projektů nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku, Německu, Polsku a Rumunsku.

Jste IT odborník a zajímá vás, co na CoolJobs najdete? Nejen kliknout, ale i vracet se v tomto případě vyplatí. Portál nabídne každý den aktuální konsolidovaný seznam pracovních příležitostí u největších klientů z oblastí financí, telekomunikací, služeb a IT. U všech pozic publikovaných na CoolJobs najdete kromě standardních parametrů pracovních pozic také finanční podmínky, délku alokace, případně specifikaci, zda se jedná o hlavní pracovní poměr u klienta.

Informace o finančních podmínkách jsou dostupné na základě krátké registrace. Ta zároveň slouží i jako přístup do CoolPeople Clubu (club.coolpeople.cz), který zajišťuje efektivní online komunikaci nezávislých IT odborníků se společností CoolPeople (přehledně a online na jednom místě: aktualizace profilu, přehled nabídek, objednávek a výkazů práce).

CoolPeople je přední mezinárodní poskytovatel externích IT kapacit a souvisejících služeb. CoolPeople spravuje největší portfolio více než 150 000 nezávislých IT odborníků v regionu CEE a Ukrajiny. Společnost byla založena před 10 lety v Praze. V současné době má konsolidovanou mezinárodní holdingovou strukturu se sídlem v Nizozemí a lokální společnosti, které aktivně působí v 7 zemích Evropy a na Ukrajině. Více informací naleznete na www.coolpeople.cz.

Další článek: Microsoft PowerApps: Poskládejte si aplikaci pro mobil bez programování

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,