Program FitLinie: hubněte s počítačem

Diskuze čtenářů k článku

Anorektik  |  24. 09. 2005 02:11  | 

Letmym pohledem na graf je zrejme ze mych 50 kg pri 190 cm je v norme

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
MARINAKX  |  24. 09. 2005 02:17  | 

Program vitam, ale neznate neco podobneho pripadne lepsiho, ale zdarma ? klidne i anglicky.... (ale pocitam, ze ne : (

Program prakticky, ale myslim, ze se tim asi neuzivy...

"Kalkulačka kalorií "

http://www.obezita.cz/hubnuti/kalkulacka-kalorii/

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
:-)  |  24. 09. 2005 06:34  | 

Nadpis z příspěvku je jak nějaká krutá reklama "via Teleshoping" na nějaký samolepky nebo kupu prášků... ale ne! Každý může zhubnout a nepotřebuje k tomu nic! Já jsem byl fakt hodně bachratej už asi od 13ti let a v 17ti letech jsem měl 180cm a 135kg... to už byla fakt síla... před tím jsem zkoušel zhubnout různě, návody v časopisech, přes dietology, dokonce jsem byl v redukčních lázních atd. a prostě maximální zhubnutí jaký jsem dosáhnul bylo 6kg, který jsem pak zase nabral zpátky... no tak jsem se naštval a ZHUBNUL PROSTE SAM PODLE SEBE:

1) NEZRAT, NEZRAT, NEZRAT
2) Maximálně pít - ideál alespoň 6 litrů (3x dvoulitrový pití) za den - úplně super by byla čistá voda, ale tag komu to nechutná jak mě, tak si kupujte něco nejlíp bez bublinek slazený umělýma sladidlama (sice taky nejsou zdravý, ale aspoň z nich nezbachratíte )
3) Cvičit!! Já jsem jezdil denně 15 nebo 30 (podle toho, jak se mi chtělo) na rotopedu, ale úplně maximálně na 100% výkonu, odpor jsem vždycky snižoval z maximálního až na minimální, podle toho, jak jsem už pak měl míň a míň síly v průběhu cvičení, ale furt jsem jel na 100% výkonu mýho těla a vždycky ze mě doslova kapal pot...
Potom slezte a dejte si 20 sedů lehů a kliky - těch kliků prostě kolik zvládnete, pokud zmáknete jeden, dejte jeden, pokud tři dejde tři - každopádně to číslo se bude zvedat a zároveň se vám tím budou dělat dobrý svaly...
Po cvičení jděte do vany, okoupejte se nebo osprchujte a pak si běžte klidně zase sednout ke kompu nebo k telině a dejte si relax ) (A ne, že půjdete žrát!!!! To byste to pěkně pos*ali!!!)

Takhle jsem asi za 6 měsíců zhubnul 50kg, vytvořil si svaly a cítím se v pohodě! K tomu jsem ještě ušetřil fakt dost peněz, který bych normálně dával za svoje extra velký dávky jídla... ještě pro rýpaly, tak už je to rok a stále v pohodě a byl jsem pak i u doktorky, pochválila mě a nechal jsem si komplet udělat krevní testy - všechno prý bylo úplně krásně v pohodě a normálně se to jen tak nevidí (jenom jsem měl velmi mírný nedostatek jodu, ale před cvojí hubnoucí kurou jsem toho měl vážně v nepohodě mnohem víc...)

Takže je to na vás... ale mojí metodou zhubnete na 100% a zabere to tak nanejvýš 30-45min denně, prachy tím skutečně šetříte a hlavně to děláte sami a ne s nějakýma podvodníkama, co z vás jen chtějí vyrazit cash... ((

btw: Samozřejmě je jasný, že po tom, co zhubnete, nebudete moct žrát svoje obr dávky - jinak byste zase přibrali!! Ale chce to prostě jíst už napořád jen malinko...

----

Takže takhle jsem to vychytal já ) SUCK dietologové a "odborníci" z reklamy - btw: Jeden dietolog mi tvrdil, že zhubnout bez ničeho tolik za tak málo času je nemožný... no tak jsem mu ukázal, že "nic není nemožnééé..." pěkně čuměl "odborník" DDDDDD Tak se vykašlete na programy atd. a řiďte se mým bodem 1-3 a máte to 100%... Sice je to náročnější než slibujou reklamy, ale v životě zadarmo nic nemáte a ani svoje tuky nezhodíte tím, že budete chlemtat nějaký koktejly nebo nosit na rameni nějaký stupidní nálepky DDD

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
a  |  24. 09. 2005 09:02  | 

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
AstorLights, AstorLights  |  24. 09. 2005 10:00  | 

Já to udělal podobně.

Ráno po cestě do práce jsem se nacpával, v práci kde člověk sedí za kompem a nehýbá se jsme si pak místo oběda objednávali furt pizzu a zapíjeli to sladkou coca colou. Po cestě vlakem z práce jsem se zase nacpával, v noci jsem chodil plenit ledničku. Doma sem seděl před TV a zase něco tlačil do lebky, při své výšce 175cm jsem to dotáhl na 100kg.

Před 3mi týdny jsem se ale nasral. FEST nasral, že jsem tlusté prase, přestal jsem žrát a začal jsem běhat. Postupně jsem to dotáhl až do cca 3km vzdálené hospody (  ) a zpátky. Takže teď dycky 3-4 dny po sobě buďto běhám anebo plavu min. 2 kiláky, pak den dva pauza a pak zase sport a tak furt. Nežeru. Koupím si dycky ráno do práce 4 celozrnné corny plus nějaký sýr, ráno zdlábnu 2, na oběd ty druhé dva a VÍC NIC. Ani ťuk. Jenže mě z toho běhání začínají pobolívat nohy, takže další krok bude krok do posilovny. Prozatím mi slezla váha na 92 a leze dolů dál !


P.S. Nejhorší je ten první týden nežrání, pak si tělo zvykne a člověk hlad nemá ikdyž nejí. Jo ale hlavně, když tak člověk sportuje a potí se tak musí usilovně myslet na to PROČ to vlastně dělá a dodávat si tím kuráž. Nejlepčí je to dělat kvůli nějaký ženský, třeba jako ve snímku Americká krása.  Jo a taky je dobrý mít MP3 přehrávač se kterým se SUPROVĚ běhá, jezdí na kole atp.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Petr  |  24. 09. 2005 10:09  | 

Naprostá pravda!!!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Alfred  |  24. 09. 2005 16:38  | 

Tak já to doplním odborně:

ad 1) Jíst méně ano, ale pozor na extrémy, zvlášť ženský se snadno zhroutí a značný nedostatek energie "žere" svaly.
ad 2) Jednoznačně špatně, většina lidí by si odrovnala ledviny. Max. 4l denně.
ad 3) Cvičit určitě, ale ne na maximum. Kdybys cvičil na 80 %, zhubneš ještě rychleji. Navíc po extrémním tréninku rostou svaly a z těch by slečna neměly tolik radost .

Když Ti to pomohlo, proč ne, ale ostatním doporučuju, aby to nevzali doslova.
A.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
:-)  |  25. 09. 2005 07:38  | 

Tak s těma 4l je to pěkná VOLOVINA! Jsem odborník na výživu a v současné době je 4l právě MINIMUM, co by měl člověk vypít!!! Ledviny se odrovnávají právě jen tím, když mají nedostatek vody... Minimum na osobu je 4l a pokud je někdo váží hodně (přes 100kg) může si sám vypočítat, kolik by měl denně vypít podle vzorce "váha v kg x 0,04" tedy někdo kdo váží 120kg by měl vypít (120 x 0,04 = 4,8) 4,8l!

Ale ty 4 litry jsou minimum pro každého! Těžko můžou buňky v těle pustit nějaké nečistoty (i tuky), když je nemají jak a čím vyplavit ven z těla...

V dnešní době je právě většina lidí dehydrovaných - ne sice tak, že by padaly na ulici, ale jsou unavení, nervozni, boli je hlava a ani neví proč a přitom stačí dodržovat pitnej režim...

Však někdy zkuste, až vás bude bolet hlava a budete se cítit unavenej prostě vzít půl litru vody nebo minerálky a vypít to najednou a hned se Vám udělá líp...

Takový ty fámy, které se šíří mezi lidma, že kdo míň pije, ten se pak míň potí nebo že si "odrovnají" ledviny a podobný blbosti, jsou poměrně častý - bohužel Ale za svůj život jsem se ještě nesetkal s případem, že by si někdo pravidelným velkým příjmem tekutin "odrovnal ledviny", za to je ale poměrně častý případ zničeného zdraví prostě z toho, že někdo pije málo popřípadě vůbec (protože káva, polévka atd. by se ani do pitného režimu počítat neměla!)

--

S tím jídlem a cvičením je to samozřejmě tak, že co kdo si troufne snýst a pro ženy jsou vhodný cviky na hubnutí s minimální zátěží (nebo spíše s žádnou), ale v rychlém tempu... a na maximum to být MUSI! Prostě při cvičení se MUSITE unavit a zpotit... Jak jsem říkal, nejsem prodejce z TV-Shoppu, abych tady psal jak stačí lehnout k televizi 3x zvednout pomalu nohu a ruku a všechno je hotový - bez pořádnýho makání se prostě nezhubne!! To je prostě fyzika...! Musíte spotřebovat víc energie a když chcete hubnout, tak o hodně víc energie, než do těla dodáte. Samo to jaksi vážně nejde, ani kdyby jste za prostředky, které to slibují utratil miliardu... Buď to lidi pochopí a pak zhubnou a nebo to nepochopí a budou pořád stejně bachratí, ne-li ještě víc!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Alfred  |  25. 09. 2005 21:20  | 

To mě mrzí, že něco takovýho může napsat odborník na výživu . Já mám zdravej rozum, zajímám se o téma a sportuju - je to dostatečná kvalifikace ?

3-4 litry jsou optimum, více může být nebezpečných, méně taky. Záleží na konkrétním organismu. To vše se počítá včetně polévky apod. Pokud pijete přes 4 l vody denně navíc k ovoci, polévkám,džusům a podobně, tak tu s náma opravdu dlouho nevydržíte .
Já neříkám pít málo, naopak, hodně, ale ne přes 4l (mimochodem, podařilo se Vám do sebe někdy nalejt 4l vody?).

Možná že svým klientkám říkáte, že musí cvičit na maximum a ony se pak i zpotí , ale měl byste vědět, že cvičení do únavy a zpocena je zhruba 60% možností organismu a to je právě výkon, který doporučuju. Uvědomte si, že cvičením v rychlým tempu bez zátěže se člověk na maximum nemůže dostat, pokud není vrcholový sportovec. Na maximum já při svým tréninku jedu pár promilí času, kterej mu věnuju a nemám pocit, že byste Vy (a kdokoliv jiný) zvládl ject na maximum déle.

Jinak řečeno, Vaše rady platěj pro bloncku ze solárka, která se na "maximum" pomalu zapotí a při pití "doporučených 4l" vypije denně jednu 1.5l flašku. Pak rozumím, že říkáte všeho co nejvíc.

Ale pravdu nemáte, což si doufám jako odborník na výživu uvědomujete.
A.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
AstorLights, AstorLights  |  25. 09. 2005 22:07  | 

Wow. Tomu říkám aplikace zdravého rozumu na příspěvek. Faktem je že máte podle mně pravdu oba. Asi těžko můžou být 4 litry denně minimum pro skutečně všechny. od Aťky Janouškové po mistra světa v sumo. Faktem je že je obecně dobré pít raději více tekutiny jako minerálky než se nacpávat pizzou. Když člověk vyžahne litr a půl matonky - byť slazené - je to imho furt lepší než sedět a zírat na bednu a cpát se.
Ale hlavně. Ono to není a nemůže být jen o výživě. Je to o pohybu. Naši předci se hýbali více než my, a proto je nutné se hýbat pokud člověk nemá v úmyslu degenerovat. Evoluce nás motivovala endorfíny. Přinášejí opravdu krásný pocit zdrogovanosti. FAKT. A hlavně jsou ZADARMO.... !

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Balt  |  26. 09. 2005 15:17  | 

Skuste web www.chudnutie-ako.sk, napísal to týpek, čo tiež sám schudol cca 40 kíl akurát on sa zameriava skôr na úpravu stravy (zelenina, zelenina, ovocie, bielkoviny, zelenina

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Vortex, Vortex  |  10. 02. 2007 23:08  | 

tak vypiju denně okolo 4 litrů vody, piju obvykle neperlivou bez příchutě, k tomu piju čaje, někdy se dostanu na takovejch 6 litrů denně, klidně i víc, piju skoro pořád, prostě když mám žízeň, ta je pořád.
prostě každej by měl pít jak potřebuje. obvykle mám vedle stolu hozený tak 2-3 petflašky od vody (1,5 L) nakonci dne.
prostě každej jak potřebuje, hejbat se, sám teda nejsem žádnej atlet - spíš počítačová osoba. ale třeba vzpomínám nedávno bylo v televizi, že nějáká američanka se přihlásila do soutěže (chtěla vyhrát hru pro své děti), šlo o to vypít co největší množství vody, neivm kolik vypila ale měla otravu vodou, o čemž sem do tý doby fakt nevěděl, selhaly jí ledviny. tak ale je blbost to do sebe prát pod tlakem, ale když si to člověk na ten den orzloží a pije střídmě střídmé množství, tak je to v pohodě. taky je dobrý střídat značku vod.
solid http://www.cim.borec.cz/

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
xxx  |  27. 09. 2005 19:39  | 

Milý odborníku na výživu,
zapomněl jsi též sdělit, zda-li množství tekutiny na den Tebou udané je veškerý příjem tekutin (tj. i těch obsažených v jídle) či čistého množství (tj. reálně vypité tekutiny). A nemýlím-li se, nezaznamenal jsem též, zda-li jde o letní či zimní sezónu, protože v létě člověk vypije cca 2x více než v zimě
Rady pro všechny hubnoucí. Je to jednoduché.

Jídlo. Sledujte, co jíte. Vykašlete se na čísla a tabulky. Většinu zkuste nahradit ovocem a zeleninou v syrovém stavu. Pečivo (slané), rýže, brambory atd. je v pořádku, ale bez tuků. Zafixujte si, že bílý cukr je jako jed a podle toho jím slaďte. Přestat jíst je ta největší blbost na světě vedoucí navíc do světa psychiatrie a anorexie
Pití. Přestaňte podporovat megakorporace Cola a spol a zkuste obyčejné Mattonky (bez příchutí) a čistou vodu v množství větším než malém.
Pravidelný spánek je základ všeho a navíc se nejlépe hubne v posteli. Ve dvou...
Co jste si napekli (tu tloušťku), musíte s... Ne sníst, ale shodit Takže chemii hoďte do hajz... a investujte to pětikilčo do měsíční permice do nějakého normálního fitka. Tam se rozhlédněte, najděte si svůj "ideál" a dejte se s ním do řeči. Rád vypomůže s radou, jak na to.
Celkový zdravý životní styl (tj. včetně těch 4 předchozích bodů) si musíte natlouct do hlavy, nejlépe tou činkou v posilovně, bo bez něj zase začnete kynout. Hodně štěstí!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Migelo, Migelo  |  25. 09. 2005 16:43  | 

Upřímně gratuluji k pevné vůli!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
stanis  |  24. 09. 2005 09:23  | 

Teda Honzo, snad jsi nezacal hubnout

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Jan Polzer, Jan Polzer  |  24. 09. 2005 10:44  | 

Hele, zatím se řídím heslem: Dokud pumpa pumpuje, tak se Honzík futruje. Ale dvacet kilo, který jsem přibral za poslední dva roky, bych docela rád zahodil

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Tom  |  24. 09. 2005 11:14  | 

já to udělal podobně: přestal jsem žrát a začal jíst a hejbat se
a pak už je to jen otázka vůle, u takovéhleho způsobu hubninutí nehrozí žádný jojo efekt jako u různých diet

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
anywherehome  |  24. 09. 2005 16:50  | 

V článku by stačila jedna věta: "Dělejte na pičítači diplomku čtyři týdny a výsledek shození desíti kil je zaručen!" :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
hnědka  |  24. 09. 2005 18:54  | 

A co je to ten pičítač?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
ff  |  24. 09. 2005 19:49  | 

no predsa pičítač

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
anonym  |  24. 09. 2005 19:30  | 

Nejak jsem si nevsim, kdyz jsem delal na bakalarce (valeje si zadek u pocitadla), tak jsem naopak 10 kilo pribral :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
KRiZKiN, KRiZKiN  |  24. 09. 2005 19:47  | 

-- waw, to by se mně hodilo, jdu to odzkoušet

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
anywherehome  |  25. 09. 2005 19:49  | 

KUA!!!!!!!! To já právě chci! Že bych to zkusil ještě jednou? :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
AstorLights, AstorLights  |  25. 09. 2005 22:11  | 

Jak prosté, milý Watsone. Nehýbej se. Seď a cpi se pizzou a hamburgery. Pokud opravdu potřebuješ přibrat, je to nejlepší způsob. Jo, a koblihy. Ty taky. Coca-cola. Hodně sladit. Nehýbat se - pořídit si takovou tu židli na přejíždění po kanclu. Umístit si vše potřebné do ideální vzdálenosti abys to měl conejvíc po ruce - mám na mysli věci jako je lednička, záchod, špajz, telefón, počítač, rychlovarná konvice a samozřejmě TELEVIZE.


Ale pozor na to. Tato kombinace vyplavuje jiný druh drogy a je velmi, velmi snadné jí propadnout - v současné době jsou USA víceméně bandou zfetovaných tlouštíků - a přece bys nechtěl dopadnout stejně.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Balt  |  26. 09. 2005 15:19  | 

Nechci se zastat američanov, ale Európa ich myslím už predhnala. Problém ameriky je, že majú X percent (10-15) ENORMNE tučných.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Hrino  |  27. 09. 2005 08:58  | 

Pre tych co este neboli, odporucam Zakladnu vojensku sluzbu . Ja som pocas 9 mesiacov tsm zhodil asi 8kg a to som ani rano nevstaval na rozcvicku.
 
P.S. Ma to jeden hacik ked som prisiel domov tak som tych 8kg nabral nas5 za tyzden

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
aaa  |  17. 10. 2005 19:18  | 

Jo jo moje řeč. Během přijímače jsem za měsíc zhubl necelých třicet kilo ze 100 na 72. Bohužel jsem do dvou let nabral 25 zpátky,protože jsem jen dřepěl u počítače. Poslední měsíc se nepřežírám a mám trochu víc pohybu a 7 kilo je dole a je mi fajn.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Nathal, Nathal  |  27. 09. 2005 10:03  | 

Na životní tloušťku funguje postup:
1. co nejdříve se odstěhovat od rodičů do drahého podnájmu, nejlépe se sdílenou kuchyní
- neexistence přísunu domácích mňamek, existence vysokých výdajů donutí člověka přestat žrát a začít jíst až když je fakt hlad
2. najít si ženskou, co neumí vařit
- k hladu se přidá i nějaký ten tělesný pohyb
... a je to :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky