Profesionální notebook Lenovo pro firemní Vánoce

(Inzerce) Vánoce jsou příhodným obdobím roku na výměnu technického zázemí firmy. A nový, výkonný notebook z nabídky modelů Lenovo ThinkPad určitě potěší každého manažera.

Od špičkových a výkonných business notebooků, přes pracovní stanice až po konvertibilní zařízení jsou notebooky a Ultrabooky Lenovo ThinkPad proslavené svou maximální spolehlivostí a špičkovým výkonem. Z nabídky zařízení ThinkPad je možné vybrat klasicky vypadající notebooky nejrůznějších typů, které zaručeně zvládnou jakoukoliv činnost ve firmě. Pokud ale chcete nejen efektivně pracovat, ale zároveň překvapit a upoutat pozornost, rozhodně sáhněte po Lenovo ThinkPad Yoga.

Zive_ThinkPad Yoga_1.png

Ideální manažerův pomocník na cesty

Produkty Lenovo s označením Yoga se již ve světě proslavily. Nyní je možné zapojit jedno z legendárních Yoga zařízení v profesionálním provedení i do vaší firmy. Lenovo ThinkPad Yoga je inovativní Ultrabook, který byl navržen speciálně pro korporátní sféru a spojuje v sobě vysoce výkonné technologie a bezpečnostní funkce s designem modelu Lenovo Yoga.

Práce s tímto Ultrabookem může být navíc extrémně flexibilní a kreativní. Jeho 12,5palcový displej je otočitelný o 360 stupňů a nabízí čtyři různé režimy použití: Notebook, Tablet, Stan a Stojánek. Každému ze čtyř režimů systém přizpůsobí systémová nastavení a uzavře klávesnici. Pro maximalizování produktivity je možné zvolit model s elektronickým perem, které umožňuje přirozené, plynulé psaní ve všech čtyřech režimech.

Živě_Thinkpad Yoga 2.jpgŽivě_ThinkPad Yoga_3.jpg

ThinkPad Yoga vychází vstříc častému cestování prakticky v každém ohledu. Váží méně než 1,6 kg a s tloušťkou pouhých 19 milimetrů je tedy snadno přenositelný. Navíc až s 8hodinovou výdrží baterie představuje ideálního společníka na služební cesty. Vybrané modely ThinkPad Yoga podporují technologii NFC (Near Field Communication), která umožňuje snadno sdílet dokumenty, prezentace či kontakty s jinými zařízeními.

Na cestách se jistě budou hodit další ochranné prvky – odolná kostra notebooku z hořčíkové slitiny a sklo displeje Corning Gorilla Glass odolné vůči poškrábání. Podobně jako další modely řady ThinkPad má i ThinkPad Yoga systém Active Protection System, který zamkne a ochrání váš pevný disk v případě, že zjistí náhlý pohyb - jako kdybyste měli airbag pro váš pevný disk. S Lenovo ThinkPad Yoga tak nemusíte jednat pouze v rukavičkách. 

Další článek: Syrská elektronická armáda zaútočila na zpravodajské weby

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,