Profesionální hybrid: Test 13,3" konvertibilního notebooku Lenovo ThinkPad L13 Yoga

Konvertibilní notebook může být skvělou volbou i pro seriózní práci. Zvlášť když je vybaven všemi důležitými prvky, které by měl správný pracovní stroj mít.

ThinkPad je synonymem pro klasický pracovní notebook, najde se však řada situací, kdy přijde vhod jak možnost psaní perem, tak konverze třeba do režimu tablet. Lenovo proto přišlo s cenově příznivým konvertibilním strojem vybaveným vším, co je nutné pro zabezpečenou a efektivní práci.

ThinkPad L13 Yoga patří mezi cenově dostupnější ThinkPady, které mají celoplastovou základnu. Ta se umí dost zkroutit, když na ni zatlačíte, při uchopení za roh se však naštěstí až tak výrazně neprohýbá. Celkově ale notebook třeba při přenášení v batohu pevný je, za což vděčí velmi tuhému poctivému kovovému víku.

Plastové provedení základny nemusí být na škodu, alespoň tak snadno nevede teplo, ale nečekejte zrovna nejvyšší odolnost a je třeba pracovat s notebookem trochu v rukavičkách.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Notebooky, Testy, Intel, Wi-Fi, Hybrid, Samsung, Škoda, Li-Ion, Kamera, Asus, SSD, Klávesnice, Thunderbolt, Čtečka, DisplayPort, Lenovo, Články z Computeru, ThinkPad, Intel UHD Graphics, LAN, Dell Inspiron, SmartCard, IPS, Turbo Boost, Prof