PRODUKT 21 pro e-business

Společnosti AMI a AGMANOVA uvádějí na trh novou službu pro efektivní využití Internetu v průmyslových a obchodních společnostech – PRODUKT 21.
Společnosti AMI a AGMANOVA uvádějí na trh novou službu pro efektivní využití Internetu v průmyslových a obchodních společnostech – PRODUKT 21. Jedná se o kombinaci internetové strategie a výzkumu trhu pro obchodování typu business-to-business, tj. o verzi vzájemného obchodování mezi firmami a institucemi. PRODUKT 21 není namířen cestou nabízení technologií, nýbrž nové strategie obchodování.

PRODUKT 21 získal podporu společnosti IBM ČR, pro niž je oblast e-businessu hlavní strategií. PRODUKT 21 se má stát základním kamenem pro naplnění filosofie e-businessu jako nejefektivnější cesty rozvoje podnikání, a tedy naplnění vize inovativního způsobu obchodování, komunikace a spolupráce.

Obsahem PRODUKTu 21 je provedení vnější analýzy podle metodických postupů AMI a AGMANOVA (analýza forem a stupňů využití Internetu, analýza webové prezentace zadavatele a konkurence, analýza názorů významných účastníků trhu – pohled bez Internetu, pohled s Internetem).

Výstupem PRODUKTu 21 jsou konkrétní strategická doporučení pro zefektivnění využití Internetu, přípravu e-businessu v souladu s hlavní náplní činnosti podniku a v souladu s marketingovými a obchodními trendy na trhu.

Živě komentuje: PRODUKT 21 je placenou osvětou, i když mnohdy nutnou. Otevření internetového obchodu firmou Computer Press je oproti tomu zdarma a pro každého, a to na adrese www.vltava2000.cz. V současné době už je na obchodním místě www.vltava2000.cz zboží ve finančním objemu přes 120 milionů korun.

Váš názor Další článek: Nejčastější chyby tvůrců webových stránek

Témata článku: Nejefektivnější způsob, Efektivní využití, Inovativní způsob, Využití, Vnější provedení, Produkt, AGM, Bus


Určitě si přečtěte

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 66

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky