Prezentace klienta

Prodávejte na internetu bezpečně, buďte důvěryhodní a braňte své zákazníky

Na internetu vznikají denně desítky falešných kopií internetových stránek proto, aby poškodily návštěvníky.

Jako provozovatel webových stránek musíte dát lidem záruku, že místo vašeho webu nenavštívili podvodné stránky. Jak zaručíte důvěryhodnost svých stránek nebo e-shopu a dokážete, že nejde o padělek? To zjistíte v tomto článku.

Phishing a padělání webových stránek dlouhodobě ohrožují české uživatele internetu. Ti potřebují vědět, kdo je provozovatelem stránek, které navštěvují a mít jistotu, že jsou bezpečné. Důvěryhodnost webových stránek návštěvníkům zajistíte SSL/TLS certifikátem s dynamickou pečetí.

„Díky SSL/TLS certifikátu s dynamickou pečetí si návštěvník snadno ověří pravost webu a ujistí se, že provozovatel není podvodník. Navíc certifikát šifruje veškerou komunikaci mezi uživatelem a serverem, takže se nemusíte obávat o svá data z kreditních karet, přihlašovací údaje a další citlivé informace,“ říká Ing. Jindřich Zechmeister, ředitel SSLmarket.cz od společnosti ZONER a.s.

Proč byste měli dbát na důvěryhodnost své domény?

Počet internetových stránek a elektronických obchodů stále roste a ruku v ruce s tím vzniká i spousta podvrhů. Každý rok se na českém internetu potýkáme s kopiemi Facebooku, PayPalu či podvodnými stránkami internetového bankovnictví, které vznikly za jediným účelem – získat citlivé údaje uživatelů a finančně je poškodit.

Schopnost zaručit pravost webu je základním krokem v boji s podvodníky a phishingem. Svou doménu můžete zabezpečit i službou DNSSEC (zkratka pro Domain Name System Security Extensions), která brání případnému útočníkovi, aby přesměroval adresu cílového serveru na vlastní server.

Kombinace SSL/TLS certifikátu s pečetí a služby DNSSEC zajišťuje nejvyšší míru ochrany před phishingem.

Pro koho je SSL/TLS certifikát s pečetí vhodný?

Certifikáty s pečetí se uplatní všude, kde se sbírají osobní údaje uživatelů. U veřejných institucí, úřadů, bank a e-shopů je použití SSL/TLS certifikátů s pečetí naprostou nutností.

Důvěra je základ úspěšného online podnikání

Hackeři dokáží vytvořit podvodné stránky téměř nerozeznatelné od těch skutečných. Běžný uživatel nemá vůbec žádnou šanci se mezi nimi vyznat. Rozlišit relevantní e-shop či webovou stránku od phishingové pasti pomůže jedině certifikovaná pečeť. Provozovatelé musí návštěvníkům prokázat svou identitu a umožnit jim ověřit si autentičnost.

Certifikáty SSL/TLS s autentizační pečetí vám umožní bránit se před phishingem a deklarovat pravost poskytovatele, díky čemuž se k vám budou lidé bezstarostně vracet.

U ZONERu najdete vše pro váš bezpečný internetový byznys

Společnost ZONER a.s. je lídrem mezi poskytovateli internetových služeb i v oblasti kyberbezpečnosti. Je dlouhodobým akreditovaným registrátorem české národní domény .cz a provozuje SSLmarketnejvýznamnějšího poskytovatele SSL/TLS certifikátů a autorizačních pečetí v Evropě.

Kompletní zabezpečení domény na jednom místě

Společnost ZONER a.s. jako jediná na českém trhu nabízí kompletní balík služeb pro maximální důvěryhodnost vaší domény. Pořiďte si .cz doménu se službou DNSSEC a certifikát s dynamickou pečetí od ZONER a.s. dohromady a pomozte spolu se ZONERem dělat internet bezpečnější.

Další článek: Ceny benzínu, nafty a LPG přímo ve vyhledávači. Seznam ukazuje graf vývoje cen za poslední dobu

Témata článku: Prezentace klientaSrovnávací test: Wi-Fi 6 mesh do 5 000 Kč. Víc antén neznamená lepší signál, vyhrály nenápadné krabičky

Srovnávací test: Wi-Fi 6 mesh do 5 000 Kč. Víc antén neznamená lepší signál, vyhrály nenápadné krabičky

Pro pokrytí domů či větších bytů rychlou Wi-Fi je ideální mesh řešení, a to takové, které už myslí na budoucnost, a tedy podporuje Wi-Fi 6. Otestovali jsme jich pro vás rovnou osm.

Antonín Trčálek
Srovnávací testRouterWi-Fi
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Jsou vůbec DALL-E, Midjourney nebo Copilot legální? Někdo by to měl rozčísnout, dokud je ještě čas

Jsou vůbec DALL-E, Midjourney nebo Copilot legální? Někdo by to měl rozčísnout, dokud je ještě čas

** Z textových a obrázkových AI generátorů se stávají komerční služby ** Už to není experiment pro pár geeků a programátorů ** Právní experti začínají řešit, jestli náhodou neporušují autorské právo

Jakub Čížek
Autorské právoUmělá inteligence
Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

** Vybrali jsme deset nejlepších nástrojů pro stahování videa z YouTube ** Můžete si vybrat, jestli chcete aplikaci, doplněk do browseru nebo webovou službu ** Videa z YouTube poté můžete sledovat offline

Karel KiliánStanislav Janů
TipyNejlepší programy
Výsledky testů GeForce RTX 4090. Grafické monstrum s nesmyslným výkonem zesměšňuje všechny karty na trhu

Výsledky testů GeForce RTX 4090. Grafické monstrum s nesmyslným výkonem zesměšňuje všechny karty na trhu

** K dispozici jsou podrobné nezávislé testy nové grafické karty GeForce RTX 4090 ** Nvidia splnila sliby, mezigenerační skok ve výkonu je obrovský ** DLSS 3 přináší revoluci v počtu fps

Karel Javůrek
GeForce RTX 4000Grafické kartyNvidia
Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

**Windows 11 na některých počítačích aktivují bezpečnostní funkci Integrita paměti. **Virtualizační funkce ale negativně ovlivňují herní výkon. **Pokud některé funkce vypnete, můžete tím herní výkon posílit.

Petr Urban
Windows 11Microsoft
Zuckerbergovo metaverzum je zatím tak špatné, že jej nechtějí používat ani jeho zaměstnanci

Zuckerbergovo metaverzum je zatím tak špatné, že jej nechtějí používat ani jeho zaměstnanci

**V interním oběžníku šéf metaverza v Metě přiznává, že jeho hlavní aplikaci nechtějí používat ani lidé z vývoje. **Horizon Worlds trpí řadou chyb, špatným výkonem nebo neslavně vypadající grafikou. **Ani po výzvě od šéfa metaverza zaměstnanci aplikaci příliš nepoužívají, takže je management musí donutit.

Petr Urban
MetametaverseVirtuální realita