eBay

Prodáváte sběratelské karty Pokémon a Magic: The Gathering? eBay je zvládne skenovat a sám vyplnit nabídku

Do mobilní aplikace eBay míří nová funkce, kterou ocení zejména lidé obchodující se sběratelskými kartami. Bude umět pomocí technologie rozpoznávání obrazu automaticky identifikovat, jakou kartu se snažíte prodat, software sám vyplní všechny prodejní informace. Podle eBay se tím čas strávený tvořením nabídky zkrátí o polovinu.

Funkce by do aplikace měla přijít na konci dubna a v první fázi bude podporovat skenování karet Magic: The Gathering, populární sběratelské hry, která se i po 28 letech od svého uvedení stále těší velké oblibě. V květnu se pak přidá podpora karet Pokémon a Yu-Gi-Oh! a v průběhu roku eBay plánuje i zařazení sportovních karet.

Klepněte pro větší obrázek
Proces skenování sběratelských karet na mobilní aplikaci eBay

Myšlenka je ta, že prodej karet je zdlouhavý, hlavně když jich máte hodně. Každou si musíte vyfotit, vyplnit, z jaké edice pochází a další podrobnosti, kterých není málo. Nově ale bude stačit, když kartu pomocí aplikace naskenujete a ona sama část detailů doplní, zejména informace o tom, o jakou kartu se jedná. Prodejce pak už jen dodá reálné fotografie, cenu a stav karty.

eBay popisuje, že během uplynulého roku se prodeje sběratelských karet na jeho platformě meziročně zvedly o 4 miliony provedených transakcí, tudíž jde o něco, co lidi táhne. Každou minutu vznikne průměrně 119 nabídek, celkem jich loni bylo vytvořeno přes 42 milionů.

„Naše nová funkce zápisu nejen že vytvoří rychlejší a pohodlnější prostředí pro naše prodejce, ale také poskytne robustnější inventář sběratelských karet pro nakupující – to vše při zajištění přesnějších informací v popisu karet,“ uvádí firma.

Novinku bude podporovat mobilní aplikace eBay jak na Androidu, tak na iOS. Drobnou změnou také projdou prodejní podmínky týkající se sběratelských karet, prodejci již nebudou muset nabízet možnost vrácení nákupů, aby se mohli zařadit do programu Top Rated.

Diskuze (1) Další článek: 11 kalkulaček, které jsou mnohem lepší než ta základní ve Windows

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, eBay, Magic The Gathering, Pokémon, Magic, Aplikace, Karta, Top RatedThe Elder Scrolls Online: Console Enhanced dorazí na konzole v červnu

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced dorazí na konzole v červnu

Na cestě je vylepšená verze online RPG ze světa The Elder Scrolls.

Michal Maliarov
The Elder ScrollsVideoRPG
Panství hrůzy: Děsivé výpravy - Lovecraft na cestách | Recenze

Panství hrůzy: Děsivé výpravy - Lovecraft na cestách | Recenze

První velké rozšíření v češtině pro Panství hrůzy je tady a přináší svěží vítr do plachet! Z honosných panství a podivných měst se přesuneme na koleje, do vzduchu nebo na oceán. Ovšem pozor - tyhle výpravy jsou jen na vlastní nebezpečí a mohli byste na nich přijít o poslední zbytky duševního zdraví.

Kristýna Nováková
Deskové hry
Vývojář objevil po 25 letech nový easter egg ve Windows 95
Markéta Mikešová
Operační systémyWindows
Časoprostorová střílečka Deathloop se odkládá na září letošního roku

Časoprostorová střílečka Deathloop se odkládá na září letošního roku

Na hit od studia Arkane si počkáme o něco déle.

Michal Maliarov
Arkane StudiosDeathloop
Magnat Signature 703: moderní, seriózní regálové Hi-Fi reprobedny [test]

Magnat Signature 703: moderní, seriózní regálové Hi-Fi reprobedny [test]

Sedm set trojky jakožto středně velké a docela dostupné regálové reprosoustavy splňují kvalitativní nároky Hi-Fi třídy a přitom nejsou strnule technicistní, ba naopak chtějí zprostředkovat hlavně pocit barevnosti, rytmu a bohatosti hudebního zážitku. Celkově jde o dobrý standard – estetický, materiálový i zvukový. Je to prostě dobré, moderně laděné a přitom seriózně pojaté Hi-Fi.

Reproduktory
TCL TS8111: povedený, dostupný 2.1 kanálový soundbar se zabudovaným subwooferem [test]

TCL TS8111: povedený, dostupný 2.1 kanálový soundbar se zabudovaným subwooferem [test]

Zájem o produkty značky TCL u nás stoupá. Často nabízejí velmi zajímavý poměr kvalita, výkon, cena. A na to našinec slyší. Po nedávném testu televizoru stejné značky, dnes představíme jednoprvkové řešení pro vylepšení zvuku, totiž soundbar TCL TS8111.

Alexandr Bray
TCLRecenzeTestSoundbaryTesty
Programování elektroniky: Vyrobíme Wi-Fi hodiny do pokojíku každého geeka

Programování elektroniky: Vyrobíme Wi-Fi hodiny do pokojíku každého geeka

** Máte u postele budík? Vyhoďte ho! ** Dnes si totiž postavíme vlastní Wi-Fi hodiny ** Díky RGB prstenci budou plné barev a díky NTP ďábelsky přesné

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektroniku