Pro kvalitní IT jako do půjčovny kostýmů… proč ne?

(inzerce) Stejně jako se žádný správný karneval neobejde bez dokonalých kostýmů, neobejde se ani prosperující firma bez dokonale fungujícího IT vybavení.

Dnes však není absolutně nic neobvyklého na tom, když si dokonalý kostým jdeme zapůjčit do půjčovny, a dokonce je nám také jasné, že pravděpodobně nejsme zdaleka první, kdo tento kostým oblékne. Přesto s ním dokážeme být spokojení a vyhrát například i první cenu v soutěži masek. 

12133410Když může být zapůjčené zboží v mnoha životních situacích ideálním řešením, určitě je také možné, aby byly i použité technologie vhodným řešením pro mnohé firmy. Uvědomit by si to měli především správci IT technologií, na základě jejichž doporučení firmy obvykle do technologií investují.

Repasování a pronájem

Repasování technologií a jejich následná nabídka formou pronájmu umožňuje snížit pořizovací náklady až na nulu. Taková řešení nabízejí příležitost zejména pro menší společnosti či živnostníky, kteří tak mohou dosáhnout i na vysoce sofistikovaná a moderní zařízení. Ta se navíc mnohdy vyznačují i velice úsporným provozem a náklady na jejich fungování jsou tak srovnatelné s podstatně menšími a méně vyspělými přístroji. Jednoduše řečeno: „Proč bychom si měli nechat šít, kvůli ceně, pouze jednoduchý a obyčejný kostým, když si můžeme půjčit například skvěle zpracované filmové masky za ještě nižší cenu?“

Kvalitní dodavatel garancí kvality

Při výběru repasovaných zařízení je samozřejmě první otázkou kvalita technologie. Je stále dostatečná? Záruku by měli firmy hledat především u renomovaných výrobců. Například Konica Minolta, která již více než rok nabízí svá repasovaná tisková zařízení na webu chytrytisk.cz, podrobí ještě před repasováním každý stroj nejprve pečlivému přezkoumání, při kterém vyřadí přibližně dvě třetiny zařízení. Teprve poté technici vymění menší opotřebované díly a zařízení seřídí, aby znovu dosáhli optimální kvality tisku. Do nabídky se tedy dostávají pouze kvalitní přístroje, které mohou ještě dlouho a spolehlivě sloužit. Kostýmy jsou zkrátka vyčištěné, výšivky opravené a barvy dokonale oživené.

166678713

Pronájem i pro karnevalové nadšence

Chytrytisk.cz nabízí dokonce dvě varianty pronájmu, při kterých zákazník vždy platí pouze za skutečně vytištěné stránky. „Tiskový kredit“ ocení zejména ti, kteří si chtějí pronájem nejdříve vyzkoušet nebo potřebují zajistit tiskové zázemí jen krátkodobě, například na jednorázové akce typu konferencí, veletrhu a podobně. „Tiskový tarif“ je vhodné řešení zejména pro menší firmy, které nechtějí do techniky příliš investovat. Zařízení si zákazník jednoduše smluvně pronajme. Po celou dobu trvání smlouvy mu navíc Konica Minolta poskytuje kompletní záruku a servisní služby, stejně jako službu dodávky tonerů a papíru. Jde o ideální řešení pro IT správce, kteří chtějí jednoduše a výhodně zajistit dlouhodobé tiskové řešení ve své firmě, stejně jako pro ty, kteří využijí každé příležitosti proměnit se v někoho jiného a svůj oblíbený kostým chtějí mít neustále po ruce…

CHYTRYTISK.CZ

Další článek: Spartan zřejmě přeroste Windows a zamíří i na OS X

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,