Reklama

Přijďte se přiučit něco nového na G2B•TechEd

Prezentace klienta 24. října 2018
Dobré vědět: Jak se bude vesmír vyvíjet dál a co se stane s naší planetou
Už víte, co budete dělat 4. a 5. února 2019? Počítačová škola Gopas na tyto dny připravuje odbornou konferenci G2B•TechEd.
Přijďte se přiučit něco nového na G2B•TechEd

Jedná se již o třetí ročník konference, která si získává stálé účastníky zejména z řad těch, kteří to mají do Brna blíž než na pražský TechEd-DevCon. Nejde ale o pouhé „zkopírování“ akce v jiné lokaci – pražský a brněnský TechEd se liší jak obsahově, tak i atmosférou: ten brněnský je podle vyjádření účastníků i přednášejících komornější, ale také rozvernější. Shodné jsou ale v tom, že si vydobyly pověst přínosných akcí se skutečně odborným a technickým obsahem bez marketingových klišé.

„G2B•TechEd je výjimečný v tom, že na rozdíl od klasického pražského TechEdu, který už oblast Security obsahuje spíše okrajově, zahrnuje i problematiku etického hackingu a bezpečnosti,“ říká William Ischanoe, mezinárodně uznávaný odborník na IT bezpečnost z počítačové školy Gopas. „Navíc se zde dozvíte i takové ty zábavnější věci typu How to – jak něco hacknout, jakým způsobem někam proniknout nebo jak vás může někdo naopak ‚dostat‘ v práci.“

Klepněte pro větší obrázek
William Ischanoe

G2B•TechEd 2018, který proběhl na konci ledna, přilákal 120 účastníků z řad odborné IT veřejnosti. I v příštím roce bude konference dvoudenní, přednášky budou rozčleněné do dvou tematicky odlišných bloků a poběží souběžně ve dvou sálech: v DevCon Hall pro vývojáře a v ShowIT Hall pro administrátory a pro specialisty na bezpečnost či databáze. Program nabídne 23 odborných přednášek, chybět nebude ani Ask The Expert sekce, kde je možné konzultovat odborné problémy s odborníky z řad přednášejících.

Konkrétní obsah konference aktuálně vzniká, ale už teď je možné říci, že ani na třetím ročníku nebudou chybět oblíbení přednášející jako Michal Valášek, Ondřej Ševeček či Roman Kümmel, účast předběžně přislíbil i zkušený vývojář distribuovaných řešení Christian Nagel. A o jakých tématech bude tentokrát řeč? Kromě již zmíněné bezpečnosti a etického hackingu se bude mluvit například o cloudových službách, Azure, .NET Core, internetu věcí, SQL Serveru nebo BI.

Podrobné informace o konferenci G2B•TechEd a jejím programu budou postupně přibývat na stránce www.g2bteched.cz. Zde je možné se na konferenci také zaregistrovat.

Další článek: Dobré vědět: Jak se bude vesmír vyvíjet dál a co se stane s naší planetou

Témata článku: Reklama


Určitě si přečtěte

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 134

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF