Přijďte na konference TechEd a DevCon 2010

13. dubna 2010
Nová kniha: Profesionální webdesign
Konference Gopas TechEd a Daquas DevCon se spojují v jednu akci Technical Education & Developer Database Conference 2010. Přijďte na odborné setkání IT specialistů.
Přijďte na konference TechEd a DevCon 2010

Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají ve dnech 26. – 29. dubna 2010 již osmý ročník odborného setkání IT specialistů – TechEd 2010. Tento rok bude program jednoznačně ve znamení sloučení konferencí Gopas TechEd a Daquas DevCon, jehož cílem je rozšířit okruh témat a zaujmout tak širší IT publikum. Jako již tradičně je odborná konference určena pro všechny, kdo chtějí mít přehled o současných a nastávajících trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Gopas TechEd, nejrozsáhlejší odborná konference pro IT specialisty, se v ČR koná letos již poosmé. „Letošní TechEd bude jistě zajímavý sloučením s populární vývojářskou konferencí DevCon, kterou již 13 let úspěšně organizuje společnost Daquas. Díky této fúzi budou mít návštěvníci k dispozici mnohem více prezentačních bloků ze širší oblasti témat. „Zároveň jsme se také „rozrostli“ o další prezentační sál,“ říká Jan Dvořák, ředitel společnosti Gopas. Počítačová škola Gopas, největší IT školicí středisko v ČR a SR, touto konferencí na jaře vždy přináší hlubší pohled na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Celý program bude letos koncipován do tří hlavních sálů, rozdělených dle zaměření přednášek na IT PRO, DEVELOPMENT a GEEK Hall. Poslední zmíněný bude návštěvníkům nabízet vysoce odborné přednášky, které standardně na běžných konferencích vidět nemohou. Po celou dobu akce bude probíhat také doprovodný program, diskusní fóra a „Ask the Expert“, neboli stánek pro dotazy, konzultace s předními odborníky a chybět nebude ani oblíbená TechEd party.

Klepněte pro větší obrázek

Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do více znalostních úrovní. „Celý program jsme připravovali tak, aby si na své přišli odborníci z různých oblastí IT i s odlišnou úrovní znalostí,“ zmiňuje Jan Dvořák. Mezi letošní nejčastější témata přednášek patří samozřejmě Microsoft Windows Server 2008 R2, Windows 7, Microsoft Office 2010, NET Framework, Visual Studio 2010, Microsoft SQL Server a řada dalších. Ani letos nebudou v úvodním dni chybět zajímaví zahraniční hosté.

Celkem je připraveno více než 60 prezentačních bloků.Letošní ročník TechEdu se (stejně jako loňský) koná v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WI-FI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání.

Více informací a kompletní program naleznete na www.teched.cz.

 

Další článek: Nová kniha: Profesionální webdesign

Témata článku: Konference, Ask, Zajímavé místo, Cinemas, Přední odborník, Úvodní oblast, Hall, Hlavní sál, Zahraniční host, Odborná konference


Určitě si přečtěte

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 46

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor