Google | Politika | Kalendář

Prezident z 21. století. Petr Pavel nasdílel novinářům svůj Google kalendář

Za éry Miloše Zemana se Hrad informačně uzavřel a prezident dal několikrát výslovně najevo, že novináře považuje za pitomce. V sobotu zvolený prezident Petr Pavel se proti takovému sentimentu vymezil a slíbil obrat. Jeden přišel dříve než s březnovou inaugurací:

Zprávu od Lucie Stuchlíkové (Seznam Zprávy, podcast Vlevo Dole) o sdílení Kalendáře Google s agendou Petra Pavla jsme ověřili i u kolegů z našeho vydavatelství (E15, Blesk) a opravdu nebyl problém obratem získat screenshot:

Klepněte pro větší obrázek
Sdílení agendy je vstřícný krok zvoleného prezidenta směrem k novinářům. Konkrétní informace jsme odstranili až my na obrázku

Podobný přístup prý v české politice nemá obdoby. Nejblíže je asi Senát, který posílá emaily s týdenním avízem. Mailem svůj program komunikuje také premiér Petr Fiala, ale jde spíše o vybrané velké akce. Sněmovna má interaktivní kalendář na webu.

Diskuze (158) Další článek: Recenze mini PC Āsome MF Game. Je z Česka, troufne si i na hry, přitom je menší než konzole

Témata článku: Google, Politika, Miloš Zeman, Kalendář, Sněmovna, Seznam Zprávy, Petr Pavel, Novinář, Století, Hrad, Prezident, Blesk, Petr Fiala, Senát