Airbnb | Luxus | Ubytování

Přes internet už si zajistíte ubytování i na hradě, v zámku nebo na soukromém ostrově. Airbnb rozšiřuje záběr

Airbnb začínal jako dravý internetový startup pro cestovatele, kteří hledají levné ubytování. Po deseti letech působení už je to ale firma s obratem v miliardách dolarů a služby postupně rozšiřuje. Aktuální novinkou se zaměřuje na bohatší uživatele, kterým nabídne v rámci Airbnb Luxe možnost rychlého objednání ubytování v exkluzivních prostorách. 

V rámci tohoto programu si náročnější klientela bude moci vybrat z ubytovacích prostor na hradech a zámcích, v luxusních vilách nebo na soukromých ostrovech. Exkluzivitě a nabízenému standardu však budou odpovídat ceny, které se mají pohybovat v tisícovkách dolarů.

Bydlení pro náročnější

Pokud jste někdy chtěli bydlet třeba na francouzském zámečku nebo byste si rádi rezervovali ostrov v Pacifiku, pak spadáte do té správné cílové skupiny. Na výběr máte z více než dvou tisíc objektů, mezi kterými nechybí historické vily v Toskánsku či domy na jamajské pláži, kde psal své ikonické romány spisovatel Ian Fleming.

Takové zážitky mají pochopitelně svou hodnotu, takže pokud budete vybírat z nabídky Airbnb Luxe, počítejte s minimální cenou 1000 dolarů (asi 22 400 Kč) za noc. Na druhé straně však budete vybírat z ubytování, jež musela projít přísným hodnocením na základě více než 300 kritérií.

Můžete tedy očekávat zvýšené standardy z hlediska designu, prvotřídních materiálů, luxusních povrchových úprav a jedinečných funkcí. Samozřejmě nebude chybět kvalitně vybavená kuchyň a alespoň jedna koupelna a ložnice. V ceně získáte jako bonus „návrháře výletů“, který je po ruce, aby vám zajistil „skutečně magické“ zážitky a zkušenosti dle vašich představ a potřeb.

Bydlet jako milionář

V případě některých nabídek můžete mít k dispozici kromě bydlení také personál – chůvu, která se postará o vaše ratolesti, osobního trenéra, kuchaře, komorníka a osobního řidiče. Budete tak moci zažít pocty, které mají opravdoví milionáři.

Provozovatelé Airbnb jsou přesvědčeni o tom, že jejich zákazníci jsou připraveni i na cenově náročnější pobyty. Vychází z výsledků loňského roku, kdy se počet rezervací ubytování s cenovkou vyšší, než tisíc dolarů za noc zvýšil o více než 60 %. V segmentu luxusního ubytování vidí společnost prostor pro svůj další růst.

Váš názor Další článek: Šéf Instagramu trvá na tom, že aplikace nikoho neodposlouchává

Témata článku: Internet, Airbnb, Luxus, Sdílená ekonomika, Ubytování, Hrad, Pacifik, Ostrov, Zámek


Určitě si přečtěte

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

** Britové před pár dny představili nové Raspberry Pi 4 Model B ** Nový čipset má dost výkonu na dva HDMI monitory ** Za tisícovku získáte počítač na základní práci

Jakub Čížek | 72

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch