Přehrávač LAVA! 2.0 je na světě

Přehrávač LAVA! s podporou formátu MP3 se dočkal nové verze, která je již nyní k dispozici.
Nedávno byl na trh uveden zajímavý audio-video přehrávač LAVA! s podporou MP3 z produkce společnosti Creative Labs. Dnes je na světě verze 2.0, která obsahuje spousty vylepšení a novinek. Tvůrci tohoto přehrávače se zaměřili spíše na vlastní hardware a podporu, a proto je provoz LAVA! trošku náročnější (bez užití hardware přímo od SB). Jde o plně 3D interaktivní přehrávač zaměřený především na hudbu i video na Internetu.

LAVA! přichází s opravdu revolučními prvky. Již v první verzi bylo vidět, že Creative Labs se snaží přijít s něčím úplně odlišným od nynějších přehrávačů. Možnost vkládání do video klipů podporovaných systémem LAVA!, živé hyperlinky či další textové informace – to vše je úžasné a pro mnohé velmi užitečné. Podpora 3D je řešena i s důrazem na kvalitu a preciznost. Nová verze 2.0 je již bez drobných chyb a nedostatků, které obsahovala předchozí verze. Zůstává však na Creative Labs, aby doladili některé menší rozpracované funkce přehrávače LAVA!, které pořád ještě nejsou na 100 %. Podpora 3D za použití podporovaného hardware je opravdu na úrovni.

V nové verzi se nachází několik dalších podstatných novinek – možnost sekvencování více scén na jednou s možností morfování přímo při spuštěné písničce, vkládání tzv. kreditů přímo do dané video scény. Další důležitou změnou oproti původní verzi je pozměnění původního rozhraní celého programu. Na komerčním poli (hudební kapely, produkční společnosti atd.) je přehrávač LAVA! novým pojmem, který má velkou budoucnost.

V brzké době chystá společnost Creative Blaster vyvinout vlastní produkční audio-video software s plnou podporou systému LAVA! Domovská stránka tohoto přehrávače je na www.lava.com, kde je také možno si tento přehrávač zdarma ve volné verzi zkopírovat. Pokud vlastníte některou z novějších zvukových karet společnosti Sound Blaster, pak máte jistotu, že 100% využijete všech možností 3D přehrávače LAVA!

Diskuze (1) Další článek: Aby nám Windows lepšie rozumeli

Témata článku: Hardware, Video, Lava, Původní úroveň, Původní rozhraní, SVE, Svět, Původní společnost, Přehrávač, Živé videoPřehled fintechů. Naučte se využívat triky moderních služeb ve svůj prospěch
Jiří KurucJakub MichlovskýJan Spěšný
FintechMobilní aplikace
Manipulace, neomezená moc a zisk na prvním místě. Kauza Facebook Papers otřásá Zuckerbergovým impériem

Manipulace, neomezená moc a zisk na prvním místě. Kauza Facebook Papers otřásá Zuckerbergovým impériem

** Whistleblowerka vynesla tisíce interních dokumentů Facebooku ** Síť nezvládá moderovat hate speech ani dezinformace ** Zuckerberg nemá nikoho, kdo by se mu postavil

Lukáš Václavík
CenzuraKauzyFacebook
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10