Reklama

Představujeme HP+: smart tiskový systém. Vaše tiskárna je připravena, kdykoli jste připraveni vy

Domácí tisk zažívá velkou renesanci. Kvůli pandemii koronaviru přistoupila řada firem na tzv. hybridní způsob práce, kdy část zaměstnanců pracuje z domova a část z kanceláře. Tato změna přináší i větší nutnost tisknout v domácím prostředí nejrůznější dokumenty a materiály.

Potřeba tisku navíc nyní s návratem dětí do škol ještě vzroste. Co s tím? Řešení přináší inteligentní tiskový systém HP+, se kterým budete tisknout snadno a bezpečně. Pokud se rozhodnete pro HP+, získáte zdarma 6 měsíců přístupu ke službě Instant Ink a jeden rok záruky HP navíc.

Co přináší HP+?

HP+ je systém chytrého tisku, určený pro spotřebitele a malé podniky, a zahrnuje spoustu výhod, mezi něž se řadí:

  • Rozšířená záruka HP v celkové délce 3 let pro bezstarostný tisk.
  • Bezplatná šestiměsíční zkušební verze služby HP Instant Ink.[1] S její pomocí máte zaručeno, že vám budou nové tiskové kazety doručeny dříve, než by vám mohly dojít.[2]
  • Připojení v cloudu.[3]
  • Systém pro zachycování inteligentních nástrah, zásluhou kterého tiskárna dokáže předcházet útokům malwaru.[3]
  • můžete tisknout prakticky odkudkoli.[3]
  • Funkce soukromého tisku – zajistí, že vaše výtisky budou dostupné až ve chvíli, kdy budete přímo u tiskárny.
  • Chytré řešení pro planetu – díky tisku bez dopadu na odlesňování a bezplatné recyklaci kazet.

Samozřejmostí je rovněž intuitivní mobilní aplikace HP Smart App, se kterou můžete tisknout a skenovat přímo z ruky a mít veškerý tisk plně pod kontrolou. Po dobu 24 měsíců si navíc můžete užívat pokročilých režimů skenování, mobilního faxu a funkci pro zvýšení produktivity úplně zdarma.[3]

„Bezedný inkoust“

Služba HP Instant Ink ukončí problémy s nedostatkem náplně v tiskové kazetě ve chvíli, kdy jej zrovna nejvíc potřebujete. Uživatelé si mohou vybrat z velké škály měsíčních plánů, s nimiž platí pevnou cenu na základě počtu stránek, které vytisknou. Software sám zjistí, zda v tiskárně dochází náplň, a automaticky zajistí doručení nové tiskové kazety k vám domů ještě předtím, než ta stávající dojde. O náplň v tiskárně se tudíž již nikdy nemusíte starat.

Ceny předplatného v případě inkoustu začínají od 29 Kč za měsíc a umožňují uspořit až 70 %[4] nákladů za originální spotřební materiál HP. Uživatelům je účtována každá vytisknutá stránka v závislosti na zvoleném tarifu, přičemž mohou předplatné kdykoli změnit nebo zrušit – bez nutnosti vypovídat smlouvu, hradit roční poplatek nebo dodržet smluvní závazek. Klienti rovněž mohou nevyužité stránky převádět z jednoho měsíce na druhý.

HP Instant Ink Welcome Kit.jpg

Ekologický tisk

S každou vytištěnou stránkou díky službě HP+ podpoříte iniciativu společnosti HP, spočívající v investicích do ochrany a obnovy lesů.[5]

Trápí vás rostoucí plastový odpad? Se službou HP Instant Ink si v tomto ohledu nemusíte dělat starosti – vypotřebované tiskové kazety jednoduše odešlete v předplacených obálkách a společnost HP vzápětí zajistí jejich recyklaci a navrácení do oběhu.[6]

Více informací o službě HP+ naleznete ZDE.


[1] 6 měsíců přístupu ke službě Instant Ink: Vyžaduje registraci Instant Ink. Služba Instant Ink není k dispozici ve všech zemích. Subjekt pro plán s měsíčním limitem stránek byl vybrán. Vyžaduje dokončení registrace služby Instant Ink do 7 dnů od nastavení tiskárny pomocí procesu nastavení doporučeného společností HP, který je uvedený v pokynech dodaných s tiskárnou. Pokud nedojde ke zrušení služby v rámci propagační doby online na adrese www.hpinstantink.com, z vaší kreditní/debetní karty se strhne měsíční poplatek na základě vybraného plánu, a poplatek za překročení limitu. Zákazníkovi se na konci každého měsíce propagační doby strhnou veškeré poplatky za příslušné daně a překročení limitu.  Použití dodané inkoustové nebo tonerové kazety je zahrnuto do nabídky. Na jednu tiskárnu se může vztahovat pouze jedna nabídka. Nabídka bezplatných měsíců pro subjekt Instant Ink se po 31. 10. 2021 změní a nelze ji směnit za hotovost. Nabídku nastavení lze kombinovat s dalšími nabídkami. Další podrobnosti jsou k dispozici ve smluvních podmínkách příslušné nabídky. Vyžaduje platnou kreditní/debetní kartu, e-mailovou adresu a internetové připojení tiskárny. Další informace o nabídce zjistíte během online registrace. Podrobnosti o službě jsou k dispozici na adrese www.hpinstantink.com.

[2] Nikdy vám nedojde: Za předpokladu využití plánu, internetového připojení, podporované tiskárny HP, platné kreditní či debetní karty, e-mailové adresy a doručovací služby ve vaší oblasti.

[3] Aplikace HP Smart: Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Další podrobnosti o místních požadavcích na tisk naleznete na adrese www.hp.com/go/mobileprinting. Určité funkce/software jsou k dispozici pouze v angličtině a liší se v závislosti na desktopové nebo mobilní aplikaci. Může vyžadovat předplatné služby Instant Ink. Služba Instant Ink není k dispozici ve všech zemích. Podrobnosti najdete na adrese www.hpinstantink.com. Je vyžadován přístup k internetu a je nutno jej zakoupit samostatně. Pokud chcete dosáhnout plné funkčnosti, je nutný účet HP. Seznam podporovaných operačních systémů je k dispozici v obchodech s aplikacemi. Funkce faxu slouží pouze k odesílání faxů. Po uplynutí 24 měsíců se začne strhávat měsíční poplatek za přístup k pokročilým funkcím HP Smart Advance. Služba Smart Advance nemusí být k dispozici ve všech zemích. Další informace naleznete na adrese www.hpsmart.com.

[4] Ušetřete na inkoustu až 70 % vychází z nákladů na měsíční předplatné služby HP Instant Ink se 700stránkovým tiskovým plánem bez zakoupení dodatečných stránek v porovnání s náklady za stránku při tisku stránek podle ISO/IEC 24711 na většině tradičních barevných inkoustových tiskáren a multifunkčních zařízeních formátu A4 ve stejné třídě za použití originálních kazet se standardní kapacitou a průměrnými cenami pro většinu zemí EMEA < 200 EUR podle studie společnosti Buyers Lab z července 2020, objednané společností HP a vycházející z veřejně dostupných informací k 1. červnu 2020. Ve studii nejsou zohledněny prodejní ceny. Tiskárny HP Ink Advantage jsou vyloučeny kvůli nestandardnímu modelu hardwaru a spotřebního materiálu. Tiskárny byly vybrány dle podílu na trhu, uvedeném v dokumentu IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q1 (konečné údaje za první čtvrtletí 2020). Podrobnosti: 
www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.

[5] Udržitelný tisk s ochranou lesů: Podrobnosti jsou k dispozici na adrese https://www8.hp.com/us/en/hp-information/sustainable-impact. Investice zahrnují partnerství s nevládními organizacemi s cílem chránit lesy, zlepšit odpovědné řízení lesního hospodářství a pomoci s integrací ukazatelů Science Based Targets (SBT) pro odpovědné řízení lesního hospodářství.

[6] Recyklace kazet: V oblastech s dostupným programem Planet Partners. Podrobnosti najdete na adrese: hp.com/hprecycle.

Další článek: Řešení: Spočítali jste matematickou úlohu s kružnicemi v obdélníku?

Témata článku: ,