Představujeme AutoRevue.cz: web o automobilech

AutoRevue již více než deset let píše o autech a novinkách automobilového průmyslu. AutoRevue píše pro řidiče.
Představujeme AutoRevue.cz: web o automobilech

Auta, testy, novinky, fotografie – to je web AutoRevue.cz. Věnuje se autům, automobilovému průmyslu, informuje o novinkách, přináší zprávy z autosalonů. Na internetu je už více než deset let a za tu dobu si vydobyl pozici druhého nejčtenějšího webu o autech v Česku.

Klepněte pro větší obrázek
Autorevue.cz

AutoRevue přináší každý týden dva velké testy nových i ojetých vozů. Redaktoři webu v nich zkoušené automobily vždy rozeberou „do posledního šroubku“.

Ve mnoha rubrikách se každý dozví o autech vše, co ho zajímá. K nejoblíbenějším patří Autosalon, Premiéry, Design, Byznys, Technika nebo Video. Každou neděli pak milovníci veteránů očekávají rubriku Retro, ve které jsou představovány automobilové hvězdy let minulých.

Zájemci o ojetiny zase s oblibou navštěvují Bazar, který má v databázi více než 2 000 ojetých vozů. Jeho hlavní výhodou je to, že nabízí pouze vozy mladší sedmi let.

Klepněte pro větší obrázek
Mysleli jste si, že Range Rover Evoque je jen módním „designovým“ autem? Tak se podívejte, co s ním vyváděl na testovací dráze u Vídně reportér AutoRevue.

Součástí AutoRevue je také web F1sport.cz .Pravidelně informuje fanoušky F1 o všem, co se v jejich milovaném motoristickém sportu děje.

AutoRevue také nabízí prostor čtenářům, fanouškům aut. Pro ně je tu Fórum, kde si vyměňují názory, leckdy i hodně vášnivým způsobem, a Galerie, kde mají příležitost uveřejnit svoje fotografie.

O tom, čím se však web www.AutoRevue.cz hlavně odlišuje od velmi početné konkurence, hovoří šéfredaktor Jaroslav Matějka: „Je to obsaženo již ve jméně, ve slově revue. To nás zavazuje. Revue by totiž měla nabízet hodnotnější, náročnější obsah. A o to se snažíme svými články, rozhovory. Hledáme v nich souvislosti, jdeme do hloubky. Chceme však nejen poučit, ale i bavit. I o tom je totiž revue.“

Další článek: Fujitsu Lifebook P771: Core i7 v 12" notebooku [video]

Témata článku: Automobily, Testovací dráha, Autorevue, Autor, Rover, Revue, Range Rover

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu